Pazartesi , Temmuz 23 2018

Gaziantep’te Mısır Cinayeti! Kaynamış Mısırı Beğenmeyince Satıcıyı Öldürdü


Gaziantep’te akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Kaynamış mısır satıcından mısır alan bir adam mısırı beğenmediğini söyleyerek satıcıya kurşun yağdırdı.

Olay, Gaziantep Şahinbey ilçesinde yaşandı. Duyanları şaşkına çeviren olayda, 35 yaşında olan ve seyyar aracıyla kaynamış mısır satmakta olan Remzi Yılmaz bir şahsın satın aldığı mısırı beğenmemesi üzerine kurşunların hedefi oldu. 32 yaşında olan İbrahim B. Remzi Yılmaz’dan aldığı kaynamış mısırı beğenmediğini söyleyerek ilk olarak satıcıyla tartışmaya başladı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönmesi sonucunda müşteri İbrahim B. eline aldığı silahla Remzi Yılmaz’a ateş etmeye başladı. Kurşunların hedefi olan Yılmaz, olay yerine gelen ambulansla Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

MISIR SATICISI HAYATINI KAYBETTİ, ZANLI KAYIPLARA KARIŞTI

Ağır yaralı şekilde hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan Remzi Yılmaz burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay yerinden kaçan ve kayıplara karışan zanlı polis tarafından her yerde aranıyor. 

 

About

Check Also

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dehşet Anları!

Sağlık personellerine şiddetin ardı arkası kesilmiyor. Dün gece de Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir