Pazartesi , Temmuz 16 2018

Gece Kulübünde Hesap Fazla Gelince Silahla Dehşet Saçtı! 1 Ölü


İstanbul Avcılar’da gece kulübüne giden bir şahıs, hesapların arka arkaya gelmesinin ardından silahla dehşet saçtı ve kurşunların isabet ettiği bir çalışan hayatını kaybetti. İşte detaylar…

İstanbul Avcılar’da akıl almaz olay! İstanbul’un Avcılar semtinde bulunan Firuzköy’de bulunan bir gece kulübüne eğlenmeye giden Ayhan S., gece kulübünde yanına bir bayan oturttu ve ilk önce 1.000 lira hesap geldi. Bunun ardından masaya 280 ve 300 lira daha hesap geldi ve gece kulübünden çıkmadan masasına bir daha hesap geldi. Gelen hesapları ödeyen ve sonra da giden Ayhan S., kısa bir sürenin ardından yeniden gece kulübüne geldi ve hesap konusunda kendisinin kandırıldığını iddia etti.

SİLAHLA DEHŞET SAÇTI

İlk önce kapıdaki garsonlar ile bir tartışma yaşayan Ayhan S., daha sonra ise yanında getirdiği silah ile bir anda gece kulübünün içerisine rastgele ateş etmeye başladı. Açılan ateşlerin ardından ise kapıya doğru gitmekte olan aşçı Mahir Çelik karnından vuruldu ve yere yığıldı.

Ayhan S. ise hemen olay yerinden kaçarken, Mahir Çelik gece kulübündekilerin yardımı ile özel en yakın özel hastaneye götürülerek tedaviye alınmasını sağladılar. Fakat Mahir Çelik hastanedeki tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Cinayet Büro Amirliği ekipleri ise Ayhan S.’yi Esenler’de yakaladı ve çıkardığı mahkemede de tutuklanıp cezaevine gönderildi.  

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir