Cumartesi , Ağustos 4 2018

Gelin Adayı Hanife Paraları Etçi Nusret'in Mekanında Çatır Çatır Yedi


Üst tabakanın tercih ettiği etçi Nusret’in sahip olduğu mekanda gelin adayı Hanife de yemek yedi. Hanife, yemek sırasında sosyal medya hesabından bol bol fotoğraf ve video da paylaştı. 

Zuhal Topal’ın evlilik programında ünlü olan gelin adayı Hanife, sosyal medyadan reklam yaparak para kazanmaya devam ediyor. Ünlü isimlerin akın ettiği etçi Nusret’in mekanında yemek yiyen Hanife, o anları Instagram’dan takipçileri ile de paylaştı. 

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI İLE KAZANIYOR
Evlilik programlarının yayından kaldırılmasının ardından sosyal medyadan reklam yapmaya başlayan gelin adayı Hanife, buradan kazandığı paraları Nusret Gökçe’nin sahibi olduğu mekanda yedi. Nusret’in mekanına sadece elit tabakadaki insanların gittiği biliniyor. Hanife, burada yediği yemeği sosyal medyada takipçileri ile de paylaştı. 

“SOSYETEYE Mİ KARIŞIYOR?”
Hanife, son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinde rol almaya başlamış, dizi daha Hanife katılamadan yayından kaldırılmıştı. Hanife’nin sosyal medya paylaşımlarını görenler, “Hanife, sosyeteye karışmaya çalışıyor” yorumları yaptı. 
İşte Hanife’nin mekandan paylaştığı kare;

1-517.jpg

 

About

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir