Cumartesi , Ağustos 4 2018

Gelin Adayı Hanife Şimdi de Kardeşini Meşhur Etmeye Çalışıyor


Zuhal Topal’ın evlilik programında ünlenen, zaman zaman da eleştirilerin odağındaki isim olan gelin adayı Hanife, sosyal medyadan para kazanmaya devam ediyor. Yarım milyona yakın takipçisine sürekli birçok markaya ait ürünün reklamını yapan Hanife, artık kardeşini de paylaşımlarında kullanmaya başladı. 

Zuhal Topal’ın programında uzun süre kendine koca arayan, ancak aradığı eş adayını bir türlü bulamayan gelin adayı Hanife, son dönemlerde sosyal medya hesabından yaptığı reklamlar üzerinden para kazanıyor. Hanife, son birkaç reklamında kardeşini de kullanmaya başladı. 

KARDEŞİNİ MEŞHUR ETMEYE ÇALIŞIYOR
İzdivaç programlarının RTÜK tarafından yasaklanmasının ardından Hanife, sosyal medyayı kendisi için gelir kapısı haline getirdi. Müzmin bekar haline gelen ve Türkiye’nin bir anda tanıdığı isim olan gelin adayı Hanife, artık kardeşini de meşhur etmeye çalışıyor. 

SON REKLAMLARINDA KARDEŞİNİ DE KULLANDI
Sosyal medyada 500 bine yakın takipçisi bulunan Hanife Gürdal, burada bir çok markaya ait ürünün reklamını yapıyor ve ciddi paralar kazanıyor. Hanife, son paylaşımlarında artık kardeşine de yer vermeye başladı. 

DONDURMACI SEVGİLİSİ ALDATTI
İzdivaç programında aradığın bir türlü bulamayan Hanife, son olarak dondurmacı sevgilisi Furkan ile aşk yaşamaya başlamış, hatta sosyal medya hesabından kendisine yapılan yorumlara kafa tutmuştu. Hanife’nin son aşk hikayesi de uzun sürmedi. Sevgilisi tarafından aldatıldığını öğrenen Hanife, ihaneti kabul etmedi ve çok sevdiğini söylediği sevgilisinden ayrılmaya karar verdi.

hanife.jpg
 

About

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir