Pazar , Haziran 24 2018

Genç Kız Sevdiği Erkeğin Başka Biri ile Nişanlandığını Duydu Kendisini Falezlerden Attı! Tişörtünden Yakalandığı O Anlar!


Antalya’da 23 yaşındaki bir genç kız sevdiği erkeğin başka biri ile nişanlanması üzerine kendisini falezlerden aşağı atarak intihar girişiminde bulundu. Bu sırada bir görevli genç kızı tişörtünden yakaladı. Genç kız buna rağmen denize düştü, neyse ki kurtarıldı. 

Antalya’da 23 yaşındaki bir genç kız Muratpaşa ilçesi Atatürk Parkı falezlerine elinde bira şişesi ile gelerek ölüme atladı. Atlamadan önce telefonla konuşan genç kızın telefonun diğer ucundaki kişiye “Hakkınızı helal edin oğlun bana yanlış yaptı” dediği duyuldu. Genç kızı deniz polisi kurtardı. 

POLİS ÇAĞRILDI
Bugün saat 13.00 sırasında Muratpaşa ilçesi Atatürk Parkı falezlerde meydana gelen olayda, genç bir kızın seyir terasında elinde boş bira şişesi ile ağlayarak telefonda konuştuğunu gören vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerini aradı. Genç kız bu sırada bir yandan telefonla konuşurken, bir yandan da çevredeki kafelerden alkol istedi. Polis ekipleri kısa süre sonra olay yerine gelerek genç kıza yaklaşmak istedi ama sonuç alamadı. 

EKİPLER ALKOL VERDİ
S.Y. isimli 23 yaşındaki genç kız kısa mini bir elbiseyle terasın ucunda dururken, zaman zaman elindeki boş bira şişesini de kafasına vurdu. Kızın atlama ihtimaline karşı olay yerine deniz polisi de çağrıldı. S.Y vatandaşlardan alkol istemeye devam ederken, polis ve sağlık ekipleri genç kıza bir garson eşliğinde alkol şişesi verilmesine izin verdi. Daha sonra ise bu görevi bir sağlık personeli üstlendi. 

ÇABALARA RAĞMEN ATLADI
İki sağlık görevlisi elinde bir bira şişesi ile genç kızın yanına yaklaştı. Genç kız ise sağlık görevlilerine ” Sana zarar vermiyorum ver şu birayı” diye bağırdı. S.Y uzun süre terasın ucunda alkol şişesini almaya çalıştı. Ancak alamayınca bu defa da demir korkulukların önüne geçti. S.Y.’nin bu sırada yaptığı dengesiz hareketler herkesi korkuttu. Bir sağlık çalışanı genç kızın dalgınlığından yararlanıp onu tutmak istedi. Ancak panikleyen kız sağlık görevlisinin tişörtünden yakalamasına rağmen suya düştü. Hemen deniz polisi de suya atladı ve kız sudan çıkartılarak hastaneye kaldırıldı. 

“SEVDİĞİ ERKEK BAŞKASI İLE NİŞANLANMIŞ”
O sırada orada olan vatandaşlardan biri ise olayı “Kız telefonda biriyle tartışıyordu. ‘Hakkınızı helal edin oğlun bana yanlış yaptı. Oğlun başkasıyla nişanlanmayacaktı’ Yaklaştım yanına ikna olmayınca polisi aradım. Sağlık ekipleri de ikna edemeyince atladı.” sözleri ile anlattı. 

2-476.jpg

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir