Cumartesi , Ağustos 4 2018

Göksel Gümüşdağ’dan Flaş Galatasaray Açıklaması! “Başkanlığa Aday…”


Galatasaray’da yapılacak olan seçim öncesinde adı başkanlık için geçen Göksel Gümüşdağ önemli açıklamalarda bulundu ve aday olup olmayacağı konusundaki net fikrini söyledi. İşte detaylar…

Medipol Başakşehir’in Başkanı olan Göksel Gümüşdağ, Galatasaray ve Başakşehir hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Başakşehir’in satılacağı yönünde ortaya çıkan iddialara cevap veren Gümüşdağ, kulübü satmak yerine bir ortaklık yapabileceklerini belirtti. Başakşehir’i daha da büyütebilmek adına çalıştıklarını söyleyen Gümüşdağ, “BAŞAKŞEHİR Futbol Kulübü’nü satmak gibi bir düşüncemiz yok. Uluslararası şirketler nasıl ortaklık, evlilik yapıyorsa biz de böyle bir yapı bulursak bu ortaklığa açık olduğumuzu söylüyoruz. Kulübümüzün ekonomisini daha da büyütmek için böyle bir şey olabilir. Inter, Milan, Aston Villa gibi örnekler var. TÜRKİYE’DE bir model oluruz, bunun öncülüğünü yaparız düşüncemiz var. Mart ayında Çin’in Şanghay kentinde bir sunumumuz olacak. Başakşehir’in daha da büyümesi için neden olmasın? Tamamının satılması söz konusu değil.” dedi.

GALATASARAY BAŞKANLIĞIYLA İLGİLİ DÜŞÜNCEM YOK

Galatasaray’ın başına Fatih Terim’in gelmesinin oldukça doğru bir karar olduğunu söyleyen Göksel Gümüşdağ, Galatasaray’da yapılacak olan seçim için adının geçmesine de cevap verdi. Galatasaray başkanlığına aday olma gibi bir düşüncesinin olmadığını söyleyen Gümüşdağ, “LİDER takımın başkanıyım, burada hedeflerimiz ve vizyonumuz var. G.Saray Kulübü Başkanı, çok sevdiğim, çok kıymetli bulduğum ve değerli bir dostumdur. Dursun Özbek’in mali disiplin noktasında yaptığı başarılı çalışmaları takdirle izliyorum. G.Saray başkanlığıyla ilgili bir düşüncem yok.” ifadelerini kullandı.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir