Cumartesi , Ağustos 4 2018

Gözaltındaki Suudi Prens ve İş Adamlarına 5 Yıldızlı Muamele! Cezaevinden Selfie Attılar


Suudi Arabistan’da yolsuzluk iddiaları üzerine gözaltına alınan Prens ve iş adam, gözaltında tutuldukları otelden selfie çekerek attı. Görüntülerde, Prens Talal ve Bakan Mutain’in de aralarında bulunduğu yolsuzluk şüphelilerinin keyiflerinin yerinde olduğu görüldü. 

Suudi Arabistan’da Kral Salman bin Abdulaziz’in talimatı ile kurulan Yolsuzluklara Karşı Mücadele Komisyonu tarafından 4 Kasım gecesi gözaltına alınan Suudi Prens ve İş Adamlarından selfie geldi. Bir otelde gözaltında tutulan prenslere 5 yıldızlı muamele yapıldığı da gözden kaçmadı. 

HER BİRİ MİLYARLARCA DOLARA HÜKMEDİYOR
Suudi Arabistan’da yolsuzluk yaptıkları iddiaları ile gözaltına alınan prens ve iş adamlarının her biri milyarlarca dolara hükmediyor. Gözaltına alınan prens ve bakanların Riyad’daki Ritz Carlton otelde tutuldukları biliniyor. Bugüne kadar gözaltına alınan prens ve bakanların durumu hakkında bir açıklama yapılmamıştı. Sadece gizlice çekildiği anlaşılan kısa bir video paylaşılmıştı. 

KEYİFLERİ YERİNDE GÖRÜNÜYOR
Suudi Arabistan’da düzenlenen operasyonun ardından günler geçti. Prens, bakan ve iş adamlarından beklenen görüntü bu akşam saatlerinde sosyal medyada paylaşıldı. Tutuldukları otel odasından selfie çekerek paylaşan Prens el-Velid bin Talal ve Kraliyet Muhafızlarından sorumlu Bakan Mutaib bin Abdullah’ın keyfi ise gayet yerinde görünüyor. Yer yataklarında ve koltuklarda uzanırken görünen Prens ve bakanların yüzleri de gülüyor. 

selfie-007.jpg

 

About

Check Also

Tayland’da Mahsur Kalan 12 Çocuk ve Antrenörleri İçin Oksijen Kritik Seviyede

Tayland’da 12 çocuk ve antrenörleri birlikte girdikleri mağarada mahsur kalmış ve ancak 9 gün sonra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir