Cumartesi , Ağustos 4 2018

Gülben Ergen'den Açık Tehdit! Bu Sözler Yeşim ve Seren'e Mi?


Gülben Ergen, son günlerde evli iş adamı ile aşk yaşadığı iddiaları yüzünden zor günler geçiriyor. Ergen’in Instagram hesabından Instagram’dan “Hakaret suçları” adlı hukuk kitaplarının fotoğraflarını paylaşması, “Bu tehdit Yeşim ve Seren’e mi” yorumlarının yapılmasına neden oldu. 

Seren Serengil ve Yeşim Salkım’ın geçtiğimiz hafta gündeme getirdiği iddialar nedeniyle zor günler yaşayan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, sosyal medya hesabından tehdit gibi bir paylaşım yaptı. 

SEREN VE YEŞİM’E MESAJI VERDİ
Gülben Ergen için çok ağır ifadeler kullanan Yeşim Saldım, için “Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük …” demişti. Aynı şekilde Seren Serengil, sunucusu olduğu programın canlı yayınında Ergen hakkında “Bu kadın evli adamlarla sürekli birlikte bu kadını korumayın” yorumlarını yapmıştı. Bu ifadelerin ardından suskunluğunu koruyan Gülben Ergen, Instagram hesabından hukuk kitaplarını paylaşarak mesaj verdi. 

BASINA SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ
Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde kendisine havaalanında soru soran gazetecilere sert tepki göstermiş ve sorulara yanıt vermeyerek mikrofonlara saldırmıştı. 
İşte Gülben’in tehdit gibi o paylaşımları:

1-518.jpg

2-497.jpg

About

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir