1 yaşındaki çocuğun yanında yaptıkları sosyal medyayı ayağa kaldırdı, duruma polis el attı

1 yaşındaki çocuğun yanında yaptıkları sosyal medyayı ayağı kaldırdı, duruma polis el attı

GÜNDEM 04.12.2019, 14:31 04.12.2019, 15:04 Sema Topbaş
1 yaşındaki çocuğun yanında yaptıkları sosyal medyayı ayağa kaldırdı, duruma polis el attı

Konya’da henüz 1 yaşında olan çocuğun yanında sigara içerken görüntülenen kişiler sosyal medyada büyük tepki çekince polis görüntüleri ihbar kabul ederek olayla ilgili 6 kişiyi gözaltına aldı. Konya’da 1 yaşındaki çocuğun yanında sigara içerken paylaşılan görüntüler sosyal medyada tepki çekti. Paylaşılan görüntülerin ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile polis ekipleri harekete geçti.

Bıçaklanarak İşkence Gördüğünü Anlattı

Sosyal medyada paylaşılan ve paylaşılmasının ardından büyük bir tepki çeken görüntüler polis ekiplerini harekete geçirdi. Aralarında annenin de bulunduğu 3 kadın yanlarında henüz 1 yaşında olduğu belirtilen küçük çocukla beraber çektikleri videoyu sosyal medyada paylaştı. Paylaşılan videoda kadınlardan birinin sigara içtiği görülürken bir diğer kadın da görümcesi tarafından bıçaklanarak işkence gördüğünü anlattı. Sosyal medya kullanıcıları yayınlanan görüntüler sonrasında olaya tepkilerini yaptıkları yorumlarla göstererek küçük çocuğun bir an önce bu ortamdan kurtarılması gerektiği düşünceleri paylaşıldı.

Bakanlık ve Emniyet Çalışma Başlattı

banner32
Skandal videonun sosyal medyada paylaşıldıktan sonra binlerce kişi tarafından tepki çekmesi ve videonun altına yapılan yorumlar polis ekiplerini devreye soktu. Videoyu ihbar sayan Konya İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri söz konusu aileyi ve adreslerini tespit ederek düzenledikleri operasyonla 6 kişiyi gözaltına aldı. Öte yandan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün de olayla ilgili detaylı çalışma başlattığı bilgisi verildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@