2021 yılında kıyamet kopacak demişti! Yeniden gündeme gelen dikkat çeken o kehanet

Bundan yaklaşık 4 sene önce 2021 yılında kıyamet sürecine girileceğini söyleyen Hristiyan bir din adamı ayrıca 2028 yılında da Hz. İsa’nın yeniden dünyaya geri geleceğini öne sürmüştü.

2021 yılında kıyamet kopacak demişti! Yeniden gündeme gelen dikkat çeken o kehanet

Bundan yaklaşık 4 sene önce 2021 yılında kıyamet sürecine girileceğini söyleyen Hristiyan bir din adamı ayrıca 2028 yılında da Hz. İsa’nın yeniden dünyaya geri geleceğini öne sürmüştü. Hristiyan din adamının yıllar önce 2021 ve 2028 yılları için söylediği kehanetler yeniden gündeme geldi.

4 Yıl Önce 2021 Yılında Kıyamet Sürecine Girilecek Demişti

Yaklaşık 4 yıl önce Hristiyan bir din adamının 2021 yılında kıyamet sürecine girileceğini söylemesi yeniden gündeme geldi. 2016 yılında ölen din adamı Dr. F. Kenton Beshore’nin kıyamet için yaptığı öngörülen son günlerde en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Hristiyan din adamının dünyanın 2021 yılında kıyamet sürecine gireceğini söylemesi ve 2028 yılında Hz. İsa’nın yeniden dünyaya ineceğini iddia etmesi yeniden akıllara geldi. Din adamının ‘Kıyamet Ne Zaman Kopacak?’ adlı kitabında, İsrail’in kurulmasını İncil ağacına benzetmesinde ‘Bütün bunlar doğum sancılarının başlangıcıdır’ anlamını taşıyan Matta İncil’i 24. ayet 8. suresini hatırlatıyor. Kıyametin yedi alametinin halihazırda gerçekleştiğini söyleyen Hristiyan din adamı, henüz gerçekleşmeyen 5 kıyamet alameti daha olduğunu iddia etmişti.

Din Adamının İddiaları Arasında İran, İsrail ve Rusya Merkezli Bir Savaş Yer Alıyor

Hristiyan din adamı Beshore’nin iddiaları arasında İsrail, İran ve Rusya merkezli başlayacak ve büyük uluslarında dahil olduğu bir savaş yer alıyor. Hristiyan din adamının iddiasına göre, İsrail’e karşı savaş açan uluslar tanrı tarafından püskürtülerek ateşe boğulacak.

En Dikkat Çeken İddia 2021 İddiası Oldu

2020 yılının başlarından bu yana üst üste yaşanan olaylar ve son olarak dünya genelinde görülen koronavirüs vakası insanlarda büyük bir endişe yaratırken Hristiyan din adamı Beshore’nin yıllar önceki kehanetleri arasında yer alan 2021 yılında kıyamet sürecine girileceği iddiaları şimdilerde yeniden gündeme geldi ve din adamının en dikkat çekici iddiaları arasında yer aldı.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@