3 aydır kayıp olan kişinin cesedi korkunç halde bulundu

Uşak’ta kayıp olan ve 3 aydır bulunamayan bir kişinin cesedi ormanlık alanda gömülmüş halde bulundu. Ayrıca ölen kişinin adına senetlerin düzenlenip işleme konulduğu da ortaya çıktı.

GÜNDEM 11.01.2020, 23:03 Sema Topbaş
3 aydır kayıp olan kişinin cesedi korkunç halde bulundu

Uşak’ta kayıp olan ve 3 aydır bulunamayan bir kişinin cesedi ormanlık alanda gömülmüş halde bulundu. Ayrıca ölen kişinin adına senetlerin düzenlenip işleme konulduğu da ortaya çıktı. Uşak’ta 3 aydır kayıp olan ve bulunamayan bir kişinin cesedi ormanlık alanda gömülü halde ortaya çıktı. Bulunan cesedin adına da senetler düzenlenip işleme konulduğu ortaya çıktı.

3 Aydır Aranıyordu

banner32
Uşak’ta yaşayan ve 3 aydır haber alınamayan Mustafa Özkaya hakkında yakınları kayıp ilanı verdi. Jandarma ekiplerinin de aradığı fakat 3 aydır bir haber alınamayan Mustafa Özkaya ile ilgili olarak Jandarma ekiplerine bir ihbar geldi ve ekipler Aşağı Karacahisar Köyü’nün Çatalyol mevkisinde güvenlik önlemleri aldı.

Adına Senet Yapılmış

Alınan ihbar sonrasında olay yerine giden Jandarma ekipleri Savcı’nın da gelmesiyle birlikte gözetim altında kazı çalışması yapıldı. Yapılan kazı çalışma sonrasında ise korkunç gerçek ortaya çıktı ve Mustafa Özkaya’ya ait ceset bulundu. Cesedin olay yerinde yapılan incelemelerinin tamamlanmasının ardından Adli Tıp Kurumu’na otopsi için gönderildi. Yapılan incelemeler ve soruşturmalar sonucunda ise öldürülen Mustafa Özkaya hakkında senet düzenlendiği ve işleme konulduğu da ortaya çıktı.

Jandarma 4 Kişiyi Gözaltına Aldı

Jandarma ekiplerinin incelemeleri sonucunda ise Özkaya’nın arabasının bir depoda parçalanmak için bekletildiği ortaya çıktı. Olayın ardından ise 4 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin ise işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@