4 gündür kayıp 3 liseli kızdan haber alınamıyor

Isparta'da 4 günden bu yana kayıp olan 3 liseli genç kız, emniyet ekipleri tarafından her yerde aranıyor. Genç kızlardan şu ana kadar bir haber alınamaması ailelerin endişesini artırıyor.

4 gündür kayıp 3 liseli kızdan haber alınamıyor

Isparta’da lise eğitimini sürdüren 16 yaşındaki Tuana Yıldız, 16 yaşındaki Gülizar Soy ve 16 yaşındaki Buse Aydoğan 4 gün önce kayboldu. 3 genç kızdan yapılan tüm aramalara rağmen 4 gündür haber alınamıyor.

Aileler Endişeli

4 günden beri kayıp olan 3 genç kız, Isparta’daki Gül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1’inci sınıfta eğitim görüyor. Tuana Yıldız, Gülizar Soy ve Buse Aydoğan, henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü 20 Şubat tarihinde öğleden sonra ortadan kayboldular. Kızlarından haber alamayan aileler, derhal polise müracaat ederek kızlarının kayıp olduğu ihbarında bulundular. Kayıp olan genç kızları 4 gündür her yerde arayan güvenlik güçleri, şu ana kadar genç kızların akıbeti ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamadı. Tuana, Gülizar ve Buse ile ilgili güvenlik güçlerine birkaç ihbar yapılsa da bu ihbarların asılsız çıktığı bildirildi. Genç kızların aileleri ise endişeli bir şekilde bekleyişini sürdürüyor.   

Yorumlar (0)