4 yaşındaki Miraç için arama çalışması başlatıldı

Diyarbakır'a bağlı Dicle ilçesinde evinin önünde oyun oynadığı esnada kaybolan 4 yaşındaki Miraç Çiçek'in bulunması için emniyet birimleri tarafından arama çalışması başlatıldığı bildirildi.

GÜNDEM 01.08.2020, 11:37 Şener Koştu
4 yaşındaki Miraç için arama çalışması başlatıldı

Diyarbakır'ın Dicle ilçesi kırsalında bulunan Kelekçi Mahallesi'ndeki evinin önünde oyun oynarken kaybolan Miraç Çiçek'in bulunması için emniyet birimleri tarafından yapılan arama çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

banner32

Aİle Bulamadı

Küçük Miraç'ın kaybolduğunu fark eden ailesi, kendi imkanlarıyla Miraç'ı bulmak için arama çalışması başlatsa ve küçük çocuğu civardaki her yerde arasa da bulamadı. Küçük çocuğu bulamayınca endişelenen aile üyeleri, oğullarının bulunması için emniyet birimlerine ihbarda bulundu. İhbarın ardından Küçük Miraç'ın bulunması için bölgeye AFAD, jandarma, UMKE ve sağlık ekipleri sevk edildi. Drone ve termal kameralar kullanılarak sürdürülen arama çalışmalarından şu ana kadar bir sonuç alınamadığı öğrenildi. Miraç Çiçek'in bulunması için ekipler tarafından sürdürülen arama çalışmalarının aralıksız devam ettiği öğrenildi.   

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@