65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı için esneme olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak

65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı uzun zamandan beri devam ediyor. Koronavirüs salgını başladığı günden bu yana evlerinde kapanmak zorunda kalan 65 yaş üstü vatandaşlar kendileri için bir esneme bekliyor. Peki 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağında bir esneme yapılacak mı?

GÜNDEM 27.04.2020, 18:17 27.04.2020, 19:16 Melek Eren - Editör, Genel Yayın Yönetmeni
65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı için esneme olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak

banner32
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan kabine toplantısının ardından alınacak kararlar merakla bekleniyor. En çok merak edilen sorulardan biri de 65 yaş üstü vatandaşlar için uygulanan sokağa çıkma yasağında bir esneme olacak mı sorusu geliyor. Koronavirüs salgınının Türkiye'de başladığı günden bu yana evlerinde olan ve sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan vatandaşlar kendileri için bir esneme yapılmasını talep etmişti. 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağında bir esneme yapılacak mı sorusunun yanıtını biraz sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verecek…

65 yaş üstü vatandaşları için herhangi bir esneme yapılmadı

Sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş üstü vatandaşları için herhangi bir esneme yapılmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bayrama kadar bütün vatandaşların dışına çıkmasını isterken alınan tedbirlere uyumun yüksek olduğunu söyleyerek teşekkür etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@