67 yaşındaki kadına tecavüz etti yaptığı savunma ise pes dedirtti

Ankara’da 67 yaşındaki bir yaşlı kadını tecavüz eden zanlı çıkarıldığı mahkemede kadına tecavüz etmediğini ve her şeyin karşılıklı rızayla olduğunu iddia etti.

GÜNDEM 13.01.2020, 14:30 13.01.2020, 15:23 Sema Topbaş
67 yaşındaki kadına tecavüz etti yaptığı savunma ise pes dedirtti

Ankara’da 67 yaşındaki bir yaşlı kadını tecavüz eden zanlı çıkarıldığı mahkemede kadına tecavüz etmediğini ve her şeyin karşılıklı rızayla olduğunu iddia etti. Ankara’nı  Keçiören ilçesinde geçtiğimiz yıl 19 yaşındaki E.A ve 20 yaşındaki B.Ç, alkol aldıktan sonra sabaha karşı ayrıldılar. E.A ise yatalak görümcesi ile yaşayan 67 yaşındaki N.Y’nin müstakil evine girdi. Arkadaşı ise hırsızlık için girdiğini düşünüp uyarırken, E.A, evdekileri tanıdığını ve tuvalete girip geleceğini söyledi. Eve giren E.A, o esnada ayakta gördüğü N.Y’ye saldırdı ve iddialara göre talihsiz kadını ağzını kapatıp tecavüz etti. Sonra da olay yerinden kaçtı.

Savunmasında “Rızasıyla Oldu” Dedi

banner32
Ankara 8. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından görülen davada ise E.A hakim karşısına çıktı. Olay günü saat 06:00 sularında eve girdiğini söyleyen E.A, N.Y ile karşılaştığını ve kadının niye geldiğini sorduğunda hırsızlık için gelmediğini söylediğini ifade etti. Ardından da N.Y’nin kendisine kız arkadaşı olup olmadığını sorduğunu ve sonrada soyunmaya başladığını ifade etti. Sonra ise N.Y’nin kendisinin de üstünü çıkarttığını ve sonra da ilişkiye girdiklerini her şeyin onun rızasıyla olduğunu söyledi.

16 Yıl Ceza Aldı

N.Y ise E.A’nın eve girdikten sonra arkadan kendisine sarılıp sırtına vurmaya başladığını ve ağzını kapattığını söyledi. E.A’nın torunu yaşında olduğunu söyleyen N.Y, iddiaları yalanladı ve şikayetçi olduğunu tekrarladı. Mahkeme heyeti ise dava sonunda E.A’ya 16 yıl hapis cezası verdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@