81 İl Valiliğine yeni genelge göderildi! Berber ve kuaförler kapanıyor

Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amaçlı alınan tedbirler günden güne arttırılmaya devam ediyor. Bununla ilgili son olarak İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine Koronavirüs konulu ek bir genelge daha gönderdi.

81 İl Valiliğine yeni genelge göderildi! Berber ve kuaförler kapanıyor

Koronavirüse karşı önlem amaçlı alınan tedbirler artmaya devam ediyor. Son olarak İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine Koronavirüs konulu ek bir genelge daha gönderdi. Gönderilen genelgede, geçici olarak, güzellik merkezleri, berber ve kuaförlerin bugün saat 18.00’da itibaren kapatılacağı yer alıyor.

81 İl Valiliğine ek genelge gönderildi.

Daha öncede vatandaşın temel ihtiyacına yönelik olmayan bazı işletmelerin çalışmalarını geçici olarak durdurma kararı alınması ile ilgili 81 İl Valiliğine Koronavirüs konulu ek bir genelge gönderilmesinin ardından, Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı ile yapılan değerlendirme sonucu yeni kararlar alındı. Alınan kararlar doğrultusunda İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine Koronavirüs konulu ek bir genelge daha gönderdi.

Berber ve kuaförler kapanıyor

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliğine gönderilen genelgede virüsün yayılmasına sebep olarak, kişilere yapılan işlemlerde birden fazla fiziksel temasın olması sebebiyle geçici olarak, güzellik merkezleri, berber ve kuaförlerin bugün saat 18.00’da itibaren çalışmalarının durdurulmasına karar verildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@