Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisi O Ses Türkiye’de böyle görüntülendi

Şeyma Subaşı ile boşanmasının ardından Çağla Ayça Altunkaya ile birlikte olduğu konuşulan Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisi O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında görüntülendi.

GÜNDEM 03.01.2020, 16:23 Sema Topbaş
Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisi O Ses Türkiye’de böyle görüntülendi

Şeyma Subaşı ile boşanmasının ardından Çağla Ayça Altunkaya ile birlikte olduğu konuşulan Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisi O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında görüntülendi. TV8 ekranlarında yılbaşı akşamına damga vuran O Ses Türkiye’de kanalın sahibi Acun Ilıcalı’nın bir süredir birlikte olduğu konuşulan Çağla Ayça Altunkaya’nın kameraya yansıması ikilinin aşklarının hala devam ettiği şeklinde yorumlandı.

Çift İlk Kez Çeşme’de Görüntülenmişti

Geçen yıl Şeyma Subaşı ile evliliklerini noktalayan Acun Ilıcalı’nın adı ilk olarak manken Itır Esen ile anılmaya başlamış Ilıcalı çıkan dedikodulara sessiz kalmıştı. Bu haberlerin üzerinden birkaç ay geçmesinin ardından ünlü televizyoncu ve sunucu kendisinden 30 yaş küçük olan Çağla Ayça Altunkaya ile Çeşme’de objektiflere yansımıştı.

Genç Sevgili O Ses Türkiye’de Ortaya Çıktı

banner32
Çeşme’nin ardından geride bıraktığımız Temmuz ayında sürat teknesi ile Mikonas’a geçerken görüntülenen ikili bir süre ortalıkta görünmemişti. Yılbaşı gecesi ünlü akınına uğrayan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında görüntülenen Çağla Ayça Altunkaya’yı görenler çiftin aşklarının devam ettiği yorumlarını yaparken Altunkaya’nın programda görüntüsünün verilmesi Acun’dan genç sevgilisine jest olarak yorumlandı.

MusterChef ve O Ses Türkiye Stüdyolarından Fotoğraf Paylaştı

Öte yandan Çağla Ayça Altunkaya’nın sosyal medya hesabından MasterChef ve O Ses Türkiye stüdyolarından yakın zamanda paylaştığı fotoğraflarda ikili arasındaki birlikteliğin sorunsuz devam ettiği şeklinde yorumlandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@