Adliyede 15 kişi tarafından darp edilen genç avukat hayatını kaybetti

Geçtiğimiz Şubat ayında Bakırköy Adalet Sarayı'nda sanık yakınları tarafından darp edilen genç avukat Aybars Adıgüzel, dün akşam geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 

GÜNDEM 14.07.2020, 13:50 14.07.2020, 14:09 Sinem Ramazanoğlu
Adliyede 15 kişi tarafından darp edilen genç avukat hayatını kaybetti

Geçtiğimiz Şubat ayında Bakırköy Adalet Sarayı'nda duruşması olan 27 yaşındaki Avukat Aybars Adıgüzel, sanığın yakını olan yaklaşık 15 kişi tarafından acımasızca darp edildi. Avukat Adıgüzel’in darp edildiği anların görüntüsü Türkiye’nin gündemine oturmuş, büyük tepki toplamıştı. Darp edilen Avukat Aybars Adıgüzel, dün akşam geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Hayatını kaybetti

banner32
14 Şubat 2020 tarihinde Bakırköy Adalet Sarayı'nda duruşması olan 27 yaşındaki Avukat Aybars Adıgüzel, sanığın yakınları tarafından acımasızca darp edildi. Yaklaşık 15 kişi tarafından saldırıya uğrayan Adıgüzel’in darp edildiği anların görüntüsü güvenlik kamerasına saniye saniye kaydedildi. Türkiye’nin gündemine oturan olay sonrası 27 yaşındaki avukattan kötü haber geldi. Adıgüzel’in dün akşam geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

İstanbul Baro Başkanı’ndan taziye mesajı

27 yaşındaki Avukat Aybars Adıgüzel’in hayatını kaybetmesi sonucu konuyla ilgili İstanbul Baro Başkanı Avukat Mehmet Durakoğlu’dan bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından baş sağlığı mesajı yayımlayan Durakoğlu, "Bu büyük bir acı. Daha yaşamın başıydı. Daha çok şey verebilirdi. Önce sergisine, sonra konserine gittiğim bir sanatçıydı. Avukatlığını sanatıyla birleştirip ona güç katan örnek bir kişiydi. Allah rahmet eylesin" ifadelerini kullandı.

Aybars Adıgüzel’in cenazesi memleketi Bursa’da toprağa verilecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@