AK Parti koronavirüse karşı Toplumsal Dayanışma ve Yardım Kampanyası başlattı

AK Parti TBMM Grup Başkanlığı, 'Toplumsal Dayanışma ve Yardım Kampanyası' başlattı. Başlatılan kampanyaya en az bin TL bağış yapılacak.

GÜNDEM 30.03.2020, 18:19 Sinem Ramazanoğlu
AK Parti koronavirüse karşı Toplumsal Dayanışma ve Yardım Kampanyası başlattı

Tüm dünyayı saran koronavirüs salgınından ülkemizinde etkilenmesinin ardından AK Parti’den bir adım geldi. Ülkemizde de toplam can kaybının 131 kişiye yükselmesinin ardından, AK Parti TBMM Grup Başkanlığı, 'Toplumsal Dayanışma ve Yardım Kampanyası' başlattı. 

AK Parti TBMM Grup Başkanlığı açıklama yaptı

banner32
Başlatılan kampanya ile ilgili AK Parti TBMM Grup Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Bu hayati tedbirlere katkı olmasına yönelik birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi ve dayanışmamızı güçlendirmek için AK Parti adına Grup Başkanlığımızca, Toplumsal Dayanışma ve Yardım Kampanyası düzenlenmiştir. Bu nedenle, milletvekillerimizin 1.000 TL'den az olmamak üzere (Teşkilat mensuplarımızdan, belediye başkalarımızdan, meclis üyelerimizden ve vatandaşlarımızdan yardımda bulunmak isteyenlerin de) belirtilen hesap numarasına en geç 20 Nisan 2020 Pazartesi günü mesai bitimine kadar yardımda bulunmaları önemle rica olunur" ifadelerine yer verildi.

Twitter hesabından herkesin katılabileceğini duyurdu

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Herkes katılabilir. Hayırlara vesile olmasını diliyorum" paylaşımında bulundu.

Aynı zamanda kampanyaya katılmak isteyen kişiler, Ziraat Katılım Bankası Kızılay şubesinin, TBMM Adalet ve Kalkınma Partisi hesabı üzerinden yardımda bulunabilecek.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@