Amcasının gözlerini oyup boğazını kesen genç vahşet saçtı

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde Suriyeli eski savaş pilotu olan adam yeğeni tarafından vahşice katledildi. Amcasının boğazını kesen ve gözlerini oyarak öldürdüğü belirtildi.

GÜNDEM 02.01.2020, 12:22 Sema Topbaş
Amcasının gözlerini oyup boğazını kesen genç vahşet saçtı

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde Suriyeli eski savaş pilotu olan adam yeğeni tarafından vahşice katledildi. Amcasının boğazını kesen ve gözlerini oyarak öldürdüğü belirtildi. Amcasını vahşice katleden yeğenin emniyetteki işlemlerinin sonrasında çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı öğrenildi.

Boğazını Kesip Gözlerini Oymuş

banner32
Olay, İstanbul Esenyurt’ta dün sabah saatlerinde meydana geldi. 5 katlı olan bir binanın 4. katında meydana gelen vahşi olayda, 52 yaşında olan Suriyeli eski savaş pilotu İsmail Molla Umeyr 25 yaşında olan yeğeni Abdulkadir Halil Mulle tarafından boğazı kesilerek katledildi. Vahşi olay sırasında evde Umeyr’in 5 yaşındaki çocuğunun da evde olduğu öğrenildi. Çıkan gürültüleri duyan apartman sakinlerinin polise ihbarda bulunduğu belirtildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri kapısı kapalı olan daireye çilingir yardımı ile girdi. Daireye giren ekipler ilk olarak Umeyr’in 5 yaşındaki çocuğuyla karşılaştı. Ekipler daha sonra içeride boğazı kesilmiş ve gözleri oyulmuş şekilde kanlar içinde yerde yatan Umeyr’in cansız bedenine ulaştı. Cinayeti gerçekleştiren yeğenin de evde yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.

Genç Yeğen Kaçak Yollarla Türkiye’ye Gelmiş

Amcasını katleden Mulle’nin bugün öğle saatlerinde emniyette verdiği ifadesinde cinayeti itiraf ettiği öğrenildi. Genç adamın ifadesinde, amcasının kendisine ‘eşime neden baktın’ demesi üzerine aralarında tartışma çıktığını ertesi gün tartışmanın devam ettiğini ve tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüştüğünü kavga sırasında da amcasını bıçakladığını itiraf etti. Öte yandan Mulle’nin bir süre önce sınır dışı edildiği daha sonra tekrar kaçak yollarla Türkiye’ye kaçak yollarla geldiği öğrenildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@