Antalya’da maskesiz olduğu için fırına alınmayan müşteri terör estirdi

Antalya’da bir müşteri maskesiz olduğu için fırına alınmayınca dükkanı birbirine kattı. Tartışma yaşadığı fırın sahibine 4 arkadaşıyla birlikte saldırıp, bacağından bıçakladı.

GÜNDEM 07.04.2020, 15:51 07.04.2020, 15:57 Sinem Ramazanoğlu
Antalya’da maskesiz olduğu için fırına alınmayan müşteri terör estirdi

Antalya’da bir kişi maskesiz olduğu için gittiği fırından içeri alınmadı. Yaşanan duruma öfkelenen müşteri, yanına 3 arkadaşını daha alarak fırına geri gitti. Fırın sahibi Cihan D., ile yaşadıkları tartışmanın büyümesinin ardından problemli müşteri dükkan sahibi Cihan D ‘yi bacağından bıçaklayarak kaçtı. Yaşanan korku dolu anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Yanına 3 arkadaşına alıp fırına geri döndü

Dün akşam saatlerinde Antalya’nın Kepez ilçesinde yaşanan olayda, ekmek almak için fırına giden bir müşteri maskesi olmadığı için içeri alınmadı. Personelle tartışma yaşayan müşteri fırından ayrıldıktan çok kısa zaman sonra tekrar fırına döndü. Yanına aldığı 3 arkadaşıyla birlikte fırına gelen müşteri, masada oturan fırın sahibi Cihan D’nin üzerine yürüdü. İkili arasında çıkan tartışmanın şiddetinin artmasının ardından olay kavgaya dönerek, saldalye ve masalar havada uçuştu. İçeri alınmadığı için sorun çıkaran müşterinin saldırısına uğrayan iş yeri sahibi Cihan D., güçlükle kendini iş yerinin içine attı.

Saldırganlar yakalanarak gözaltına alındı

banner32
Maskesi olmadığı için fırına alınmayan müşterinin yanında getirdiği üç arkadaştan biri, yaşanan kavgadan hızını alamayıp otomobilin içinde bulunan sopayı alarak fırının içine daldı. Kendini güçlükle fırının içine atan iş yeri sahibi Cihan D’ye sopayla saldırmaya başlayan şüpheliler tüm çabalara rağmen durdurulamadı. Personellerin ve müşterin ara girmesiyle güç bela durdurulan şüpheliler araçlarına binerek olay yerinden ayrıldı. Bacağında hafif bıçak yarası olduğunu farkeden Cihan D., aldığı darbeler sonrası olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Yaşanan olay sonrası polis ekipleri tarafından eşgallerinden tespit edilen saldırganlar yakalanarak gözaltına alındı.

Saldırı anı güvenlik kamerasına kaydedildi

Yaşanan olayın güvenlik kamerasında an be an kaydedildiği görüntülerde, iş yeri sahibi Cihan D’nin işletme önünde bulunan masada misafileriyle oturduğu, işletme önüne gelen araçtan inen 4 saldırganın Cihan D’nin üzerine yürüdüğü görüldü. Saldırganlardan birinin masayı devirerek saldalyeyle işletme sahibinin karnına vurduğu ve birinin de karşıdan koşarak yumruk attığı görülüyor. Gözü dönmüş saldırganlardan birinin araç içinde sopa alarak Cihan D’ye vurduğu anlar saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

"Vatandaşımız için aldığımız önlem sonrası böyle bir olay olması bizi üzdü"

Yaşanan olay sonrası açıklamada bulunan İşletme Müdürü Nihat Bayır, ülkemizde görülen koronavirüs salgını yüzünden tedbir amaçlı maskesiz gelen müşterilerin içeri alınmadığını, dışarıda bekletilerek ihtiyaçlarının iş yeri personelleri tarafından karşılandığını dile getirerek, "Maskesiz gelen müşterimizin bir tanesi uyarılınca ters tepki veriyor. Tartışma çıkıyor ve gidiyor. Sonra kişi arkadaşlarını alıp geri geliyor. Ardından bir tatsızlık yaşanıyor. Patronumuzu ve bir elemanımızı darp edip olay yerinden ayrılıyorlar. Patronumuzda küçük bir yaralanma var. Bu önlemleri insanımız için alıyorlar. Böyle bir olayın olması hoş olmadı. 4-5 kişilerdi. Bir işletmeci olarak vatandaşımız için aldığımız önlem sonrası böyle bir olay olması bizi üzdü" şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
Mustafa 4 ay önce
Kepezde normaldir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@