Avcılar’da maskesiz gittiği markette uyarılan müşteri ortalığı savaş alanına çevirdi

İstanbul Avcılar’da  markete giden bir kişi, maskesi olmadığı için market çalışanları tarafından uyarılınca ortalığı savaş alanına çevirdi.

Avcılar’da maskesiz gittiği markette uyarılan müşteri ortalığı savaş alanına çevirdi

Avcılarda bir müşteri maskesiz gittiği marketin çalışanları tarafından uyarıldı. Market personelinden maske isteyen kişinin talebi geri çevirilince ortalığı birbirine kattı. Eline geçeni sağa sola savuran şahıs, eline geçen nohut paketini görme engelli çalışana fırlattı. Market içinde yaşanan o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye kaydedildi.

Tartışmanın şiddeti artınca ürünler havada uçuştu

Avcılar’ın Merkez Mahallesi’nde yaşanan olayda, bir müşteri maskesiz olduğu için kadın çalışan tarafından uyarıldı. Kadın çalışandan maske isteyen müşteri, maske yok yanıtını alınca öfkelendi. Markette yüzde 10 görme engelli olan Osman Yılmaz isimli çalışanda dahil oldu. Müşteri ve çalışanlar arasında çıkan tartışmanın büyümesinin ardından birden ortalık savaş alanına döndü. Müşteri ve personel, ellerine geçe paketleri birbirlerine atmaya başladı. Kavganın yaşandığı markete ihbar üzerine polis ekiplerini gelirken, maskesi olmadığı için olay çıkartan müşteri marketten ayrıldı.

Polis ekipleri yakalanması için çalışma başlattı

Tartışmaya dahil olan market çalışanı Osman Yılmaz, olay anından yaşananları anlattı. Yılmaz, "Maskesiz bir beyefendi içeri girdi. Bayan arkadaşımız 'maskesiz içeri alamıyoruz' diye uyardı . Adam 'O zaman maske ver' diye ısrar etti. Elimizde maske olmadığını söyledik. Adam el kol hareketi yapmaya başladı. Ben de 'bir bayanla nasıl konuşuyorsunuz' dedim. Eline nohut aldı onu atmaya çalıştı. Arbede yaşandı. Polisi çağırdım gidip şikayetçi olacağım" diyerek yaşananları anlattı.

Yaşanan olay sonrası konuyla ilgili inceleme başlatan Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, marketi birbirine katan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Yorumlar (1)
Burcu. B 2 ay önce
Senin ne hakkın var acaba öfkeni ordaki çalışanlara kusmaya şuursuz. Ordaki insanlara dua edin ki hala hizmet ediyorlar inşAllah en ağır cezayı alır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@