AVM kuaför ve berberler 11 Mayıs'ta açılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısının ardından açıklama yaptı. Normalleşme takvimini hazırladıklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan 11 Mayıs tarihi itibariyle AVM, berber ve kuaförlerin açılacağını duyurdu.

GÜNDEM 04.05.2020, 19:49 04.05.2020, 19:55 Melek Eren - Editör, Genel Yayın Yönetmeni
AVM kuaför ve berberler 11 Mayıs'ta açılıyor

banner32
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısı sonrası kameralar karşısına geçti. Türkiye'de koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemlerin etkisini gösterdiğini ve başarıya doğru dönüm noktasına girildiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan yavaş yavaş normalleşme sürecine geçileceğini duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında normalleşme takvimi ile ilgili detaylı bilgileri de verdi.

AVM Kuaför ve berberler 11 Mayıs'ta açılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında normalleşme süreci doğrultusunda 11 Mayıs tarihi itibariyle AVM, Kuaför ve berberlerin açılacağını kontrollü bir şekilde artık faaliyete devam edeceklerini duyurdu. Normalleşme sürecinin detayları İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanacak.

Yorumlar (1)
noname 3 ay önce
ay sonunu bekleselerdi. Valla tedirginim. Haftaya insanlar dışarıda olucak yine risk
sosyal mesafe kuralına uyulmuyor. Ne olucak? Çıkmak istesek yine tedirginlik. Haziran başında bekleme olsalardı. Yine ölen sayısı yükselmiş. Umarım haftaya yükseliş olmaz(((( Ben de gitmek istiyorum gidemiyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@