Aydın'daki silahlı kavgada 3 kişi yaralandı

Aydın'ın İncirliova ilçesinde aralarında husumet bulunan iki grup, otomobilleriyle karşılaştı. Tartışmaya başlayan husumetli grup arasında çıkan kavga silahlı çatışmaya dönüştü. İki grup arasındaki silahlı çatışmada 3 kişi yaralanırken, 1 kişi ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayın ardından husumetli grubun yakınları arasında çıkan tartışmaya polis ekipleri kısa sürede müdahale etti.

GÜNDEM 12.07.2020, 00:46 Şener Koştu
Aydın'daki silahlı kavgada 3 kişi yaralandı

İncirliova ilçesindeki Atatürk Mahallesi 122 Sokak'ta yaşanan olayda, aralarında husumet bulunan iki grup akşam saat 20.00 civarında karşılaştı. 27 yaşındaki Bekir Bakırcı ile 33 yaşındaki abisi Erol Bakırcı 09 UF 860 plakalı araçlarıyla, 33 yaşındaki Yılmaz Doğan ile 30 yaşındaki Onur Çatalbaş ise 09 TA 127 plakalı araçlarıyla olayın yaşandığı sokağa geldiler. Aralarında husumet olduğu öğrenilen iki grup, kimsenin bir şey anlamaya fırsatı kalmadan silahlarla çatışmaya başladı.

3 Kişi Yaralandı

banner32
Husumetli iki grup arasında yaşanan çatışmada Bekir Bakırcı ile abisi Erol Bakırcı ve Onur Çatalbaş çeşitli yerlerinden yaralandı. Çevredekilerin çatışmayı ihbar etmesinin ardından olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. İlk müdahaleleri sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapılan yaralılar, Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. 

1 Kişi Gözaltında

Çatışmayı haber alan husumetli iki grubun akrabaları ve yakınları, çatışmanın yaşandığı sokağa geldi. İki grup arasında yaşanan tartışmaya polis ekipleri kısa sürede müdahale ederken, çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı. Sokaktaki vatandaşların ise evlerine gitmeleri için polis ekipleri tarafından anons yapıldı. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından otomobillerde ve sokakta 10 boş kovan tespit edildi. Her iki otomobilde de kurşun izine rastlanırken, olayla ilgili Yılmaz Doğan gözaltına alınarak emniyete götürüldü.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@