Aytaç Yalman’ın ölümüyle ilgili şok iddia! Karısı ve kız kardeşi karantinaya alındı

Geride bıraktığımız günlerde hayatını kaybeden emekli General Aytaç Yalman’ın ölümüyle ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Gazeteci Saygı Öztürk, Yalman’ın koronavirüs sebebiyle hayatını kaybettiğini ve eşi ile kız kardeşinin karantina altına alındığı öne sürdü.

GÜNDEM 19.03.2020, 01:01 19.03.2020, 15:16 Sema Topbaş
Aytaç Yalman’ın ölümüyle ilgili şok iddia! Karısı ve kız kardeşi karantinaya alındı

Geride bıraktığımız günlerde hayatını kaybeden emekli General Aytaç Yalman’ın ölümüyle ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Gazeteci Saygı Öztürk, Yalman’ın koronavirüs sebebiyle hayatını kaybettiğini ve eşi ile kız kardeşinin karantina altına alındığı öne sürdü. Emekli General Aytaç Yalman’ın ölümü hakkında çıkan koronavirüs iddiaları herkesi şaşırttı.

Aytaç Yalman’ın Ölüm Nedeni Koronavirüs Mü?

Sözcü gazetesi Ankara Temsilcisi olan Saygı Öztürk’ün iddiasına göre, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aytaç Yalman’ın tedavi gördüğü Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde koronavirüs sebebiyle hayatını kaybettiğini öne sürdü. Yalman’ın koronavirüs sebebiyle hayatını kaybettiğini iddia eden gazeteci Saygı Öztürk, Yalman’ın eşi ve kız kardeşinin de karantina altında olduğunu iddia etti.

banner32

Aytaç Yalman’ın Rahatsızlanma Süreci

Saygı Öztürk, Aytaç Yalman’ın rahatsızlanma sürecini anlattı ve 80 yaşında olan eski General Yalman’ın spor salonunda spor yaptığı sırada nefes darlığı sebebiyle hemen özel bir hastaneye kaldırıldığını söyledi. Özel hastanede ilk yapılan tetkikler sonrasında eski adı GATA olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildiğini ve burada gerçekleştirilen tetkikler sonucunda Yalman’a koronavirüs teşhisi konduğunu ifade eden Öztürk, geçtiğimiz Pazar günü kendisini iyi hisseden ve eve gitmek isteyen Aytaç Yalman’ın bu isteğinden birkaç saat sonra hayatını kaybettiğini belirtti.

Eşi ve Kız Kardeşi Karantina Altında Mı?

Emekli General Aytaç Yalman’ın koronavirüs salgını sebebiyle hayatını kaybettiğini iddia eden gazeteci Saygı Öztürk, Yalman’ın eşi ve kız kardeşinin apar topar hastaneye kaldırılarak karantina altına alındıklarını öne sürdü. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@