Bakan Soylu duyurdu! Alabaylar Çetesi çökertildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, İzmir’de sokaklardaki uyuşturucu satıcılarını koordine eden "Alabaylar Çetesi"nin çökertildiğini duyurdu.

GÜNDEM 06.07.2020, 13:48 Sinem Ramazanoğlu
Bakan Soylu duyurdu! Alabaylar Çetesi çökertildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, İzmir’de sokaklardaki uyuşturucu satıcılarını koordine eden "Alabaylar Çetesi"nin bir yıllık takip sonunda çökertildiğini duyurdu.

Alabaylar Çetesi çökertildi

banner32
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla gençleri ve çocukları hedef alan zehir tacirlerine yönelik yapılan baskında bir çetenin çökertildiğini duyurdu.  Bir yıllık takip sonucunda İzmir’de sokaklardaki uyuşturucu satıcılarını koordine eden "Alabaylar Çetesi" çökertildi.

Bakan Soylu duyurdu

Bir yıllık takip sonucu çökertilen çeteyle ilgili haberi sosyal medya hesabından duyuran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, : "İzmir'de bir uyuşturucu çetesi daha çökertildi!Sokak satıcılarını koordine eden "Alabaylar Çetesine" bir yıllık takip neticesinde darbe... 59 tutuklu... Narkotik Daireye, İzmir Emniyetimize, Adli Makamlara... Şükranlarımızla" paylaşımında bulundu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@