Bakırköy'de siyanürle toplu intihar

Türkiye son günlerde siyanürle intihar vakalarının şokunu yaşıyor. Bakırköy Osmaniye'de aynı dairenin içerisinde 1’i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu.

GÜNDEM 15.11.2019, 12:35 06.12.2019, 00:30 Melek Eren
Bakırköy'de siyanürle toplu intihar

Bakırköy Kaymakamlığı bir açıklama yaparak 15 Kasım 2019 Cuma günü sabah saatlerinde 155 polis imdat hattına yapılan ihbar üzerine adrese giden polis ekiplerinin biri çocuk 3 kişinin cansız bedenine ulaştığını duyurdu. Kaymakamlıktan yapılan açıklamada dairede bulunan koku nedeniyle adrese AFAD ekiplerinin sevk edildiği, yapılan ölçümler sonucunda da olay yerinde siyanür tespit edildiği ifade edildi. Kaymakamlık açıklamasının devamında olay yerinde konu hakkında gereken bütün önlemlerin alındığı belirtilirken adli ve idari soruşturmanın başlatıldığı dile getirildi.

Dört kardeş siyanürle intihar etmişti

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Fatih'te dört kardeş siyanür içerek hayatına son vermiş ve bütün Türkiye bunun şokunu yaşamıştı. Evde yapılan incelemeler sonucunda siyanür bulunmuş ve cenazeler geniş güvenlik önlemleri altında Adli Tıp Kurumu'na götürülmüştü. Geçtiğimiz günlerde yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu'ndan teslim alınan cenazeler büyük önlemler içerisinde defnedilmişti.

 Antalya'da bir aile siyanürle yok oldu

Türkiye daha Fatih'te yaşanan olayın şokunu atlatamadan bir acı haber de Antalya'dan geldi. Antalya'nın Konyaaltı ilçesi Uncalı Mahallesinde bir rezidansta yaşayan 36 yaşındaki Selim Şimşek internetten sipariş ettiği siyanürle kendisini, eşini ve çocuklarını öldürdü. Selim Şimşek'in arkasında 2 sayfalık bir intihar mektubu bıraktığı öğrenilirken polis ekipleri bu olaya el koydu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@