Bir şehir diken üstünde çöp konteynerlerinden çıkanlar korku yarattı

Samsun’da herkesi şaşkına çeviren parçalanmış ceset olayı korku yarattı. Kafası ve gövdesi çöp konteynerinde bulunan cesedin diğer parçaları başka bir çöp konteynerinde bulundu.

Bir şehir diken üstünde çöp konteynerlerinden çıkanlar korku yarattı

Samsun’da herkesi şaşkına çeviren parçalanmış ceset olayı korku yarattı. Kafası ve gövdesi çöp konteynerinde bulunan cesedin diğer parçaları başka bir çöp konteynerinde bulundu. Bir şehri ayağa kaldıran parçalanmış ceset olayı sonucunda emniyet güçleri teyakkuza geçti.

Önce Kafası ve Gövdesi Bulundu

Olay, Samsun İlkadım ilçesi Reşadiye Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ait olan çöp kamyonu ile görev yapan işçiler Ilgaz Sokak üzerinde bulunan çöp konteynerini kamyona boşalttıktan sonra yaklaşık 150 metre gittikten hemen sonra kamyonu preslemeden önce kontrol ettiler. Kontrol sırasında poşet içinde bulunan 40-45 yaşlarındaki erkek cesedini gören işçiler büyük bir panikle durumu polise ihbar etti. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kimliği belirsiz olan cesedi çöp kamyonundan alarak otopsi yapmak üzere Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırdı.

Cesedin Kayıp Olan Diğer Parçaları Başka Çöp Konteynerinde Bulundu

Bir erkeğe ait olan cesedin kafası ve gövdesine ulaşılırken belinden aşağısı ve kollarının kayıp olduğu belirtildi. Emniyet güçlerinin cesedin diğer parçalarını bulmak için harekete geçtiği ve şehirdeki tüm çöp konteynerlerinin içi ile çöp kamyonlarıyla çöp boşaltılan yerlerde büyük bir arama başlatıldığı öğrenildi. Arama çalışmaları sonucunda Samsun Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı olan mahalle bekçilerinin saat 21.30 sularında Reşadiye Mahallesi’nde bulunan bir çöp konteynerinde iki ayrı çöp poşeti içinde cesedin kayıp olan kolları ve bacaklarını bulduğu öğrenilirken ekipler tarafından yapılan olay yeri incelemesinin hemen ardından cesedin diğer parçaları da otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürerken öldürülerek parçalara ayrılan cesedin kimliğini tespit etme çalışmaları da sürüyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@