Boğulan oğlunu kurtarmak için kendi hayatını feda etti

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde yaşanan olayda, serinlemek için kanala giren ve boğulma tehlikesi geçiren oğlunu kurtarmak için tereddüt etmeden kanala atlayan Ali Karakoç, oğlunu kurtarsa da kendisi kanaldan çıkamayınca boğularak hayatını kaybetti.

GÜNDEM 28.07.2020, 17:23 28.07.2020, 18:54 Şener Koştu
Boğulan oğlunu kurtarmak için kendi hayatını feda etti

Dün öğlen saatlerinde Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde yürekleri burkan bir olay yaşandı. İlçedeki Morkoyun Mahallesi yakınlarında bulunan kanala serinlemek için giren oğlunun boğulduğunu fark eden baba, oğlunu kanaldan çıkarmak için hiç tereddüt etmeden kanala atladı.

Kendisini Feda Etti

banner32
Oğlunu kanaldan çıkarmayı başaran 40 yaşındaki fedakar baba Ali Karakoç, bir süre sonra gözden kaybolunca olay, yakınlarına heber verildi. Hiç vakit kaybetmeden kanala gelen yakınları Ali Karakoç'u kanalda aramaya başladı. Kanalda yapılan arama sonrasında Ali Karakoç'un cansız bedeni yakınları tarafından kanaldan çıkarıldı. 40 yaşındaki talihsiz babanın cansız bedeni jandarma tarafından olay yerinde yapılan incelemeden sonra otopsi yapılması için Ergani Devlet Hastanesi morguna götürüldü. 

  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@