Bolu'daki yangında iki çocuk birbirine sarılarak can verdi

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde bir evde çıkan yangında alevler kısa sürede yükselince 2 çocuğa ulaşılamadı. 2 çocuğun birbirine sarılarak feci şekilde can verdiği yangında ev kullanılamaz hale geldi.

GÜNDEM 14.07.2020, 10:15 14.07.2020, 22:10 Şener Koştu
Bolu'daki yangında iki çocuk birbirine sarılarak can verdi

Bolu'nun Mudurnu ilçesindeki Alpagut köyü Hayaller Mahallesi'nde Cemal Bekil adlı vatandaşın ailesiyle birlikte yaşadığı iki katlı evde henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü yangın çıktı. Kısa bir süre içerisinde evi tamamen saran yangın, bitişikte bulunan ahıra da sıçradı. Yangını fark eden köy halkı derhal itfaiyeye yangını ihbar etti. Yangın esnasında Cemal Bekil bazı aile bireyleriyle kendisini dışarı atsa da evde bulunan 3 çocuğundan 13 yaşında olan Nurettin Bekil'i köy halkınında yardım etmesiyle traktör kepçesiyle kurtardı. 

İki Çocuk Evde Kaldı

banner32
Ancak 8 ve 10 yaşlarında olan iki evladını yangından kurtarmak için köy halkıyla beraber büyük bir mücadele veren baba, alevler çok kısa bir süre içerisinde yükselince evlatlarına ulaşmayı başaramadı. Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri yangını söndürdü.   

İki Kardeş Birbirine Sarılarak Can Verdi

Yangın sonrasında ev ve ahır kullanılamaz hale geldi. Yangında evde kalan iki çocuğa ulaşmak için eve giren itfaiye ekipleri, yangında feci şekilde can veren iki kardeşi birbirine sarılmış halde buldu. Cumhuriyet savcısı tarafından yapılan incelemeden sonra iki kardeşin cenazeleri, Mudurnu Devlet Hastanesi morguna götürüldü. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@