Bu hafta sokağa çıkma kısıtlaması 3 gün olur mu? 1 Mayıs sokağa çıkma yasağı olacak mı?

1 Mayıs sokağa çıkma yasağı olacak mı? Bu hafta sokağa çıkma kısıtlaması 3 gün olur mu? Devam eden Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısından çıkacak bu soruların yanıtları merakla bekleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısının ardından biraz sonra kameralar karşısına geçecek…

GÜNDEM 27.04.2020, 18:12 27.04.2020, 19:01 Melek Eren - Editör, Genel Yayın Yönetmeni
Bu hafta sokağa çıkma kısıtlaması 3 gün olur mu? 1 Mayıs sokağa çıkma yasağı olacak mı?

banner32
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen kabine toplantısı sona ermek üzere. Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine toplantısının ardından kameralar karşısına geçecek ve alınan yeni kararlar hakkında bilgi verecek. Toplantının ardından en çok merak edilen soruların başında 1 Mayıs sokağa çıkma yasağı olacak mı? Bu hafta sokağa çıkma kısıtlaması 3 gün olur mu soruları geliyor.

3 gün sokağa çıkma yasağı ilan edildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada hafta sonları uygulanan sokağa çıkma yasağının bayram sonrasına kadar devam etmesini planladıklarını dile getirdi. Bu hafta 1 Mayıs gününün resmi tatil olması nedeniyle hafta sonunda sokağa çıkma yasağının 3 gün olacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, yasağın 1 Mayıs gecesi 00.00 itibariyle başlayacağını ve pazar gecesi yine 00.00 itibarıyla sona ereceğini duyurdu. 31 ilde hafta sonu 3 gün sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@