Canlı yayında koronavirüs hattını arayan sunucunun aldığı cevap şaşırttı

Haber Türk kanalında yayınlanan Türkiye’nin Nazbı adlı programda koronavirüs hattını arayan Didem Arslan’ın aldığı cevap bakın ne oldu.

Canlı yayında koronavirüs hattını arayan sunucunun aldığı cevap şaşırttı

Haber Türk kanalında yayınlanan Türkiye’nin Nazbı adlı programda koronavirüs hattı olan ALO 184’ü arayan Didem Arslan’ın aldığı cevap bakın ne oldu.

"Vakit kaybetmeden en yakın sağlık kurumuna başvurmalısınız"

Haber Türk kanalında yayınlanan Türkiye’nin Nazbı adlı programda sunucu olan Didem Arslan, canlı yayında koronavirüs hattı olan ALO 184’ü aradı.  Karşısına çıkan telesekreterin tüm sorularını yanıtlayan Yılmaz’ın aldığı cevap, "Vakit kaybetmeden en yakın sağlık kurumuna başvurmalısınız" oldu.

Tüm sorulara ‘evet’ demesinin ardından hattan düşürüldü

Sunuculuğunu üstlendiği Türkiye’nin Nabzı adlı programda canlı yayında koronavirüs ile ilgili bilgi alınması için verilen ALO 184 hattını arayan Arslan, karşısına çıkan telesekreterin "Aramanız Koronavirüs hastalığı ile ilgili mi? Kendinizde ya da yakınınızda hastalık belirtisi olduğunu düşünüyor musunuz? Ateşiniz var mı? Nefes alıp verme zorluğunuz var mı?" şeklinde yönlendirilen tüm sorulara evet yanıtını verdi. Telesekreterin ‘evet’ cevabını almasının ardından, "Vakit kaybetmeden en yakın sağlık kurumuna başvurmalısınız" diyerek sunucu Arslan’ı hattan düşürüldüğü görüldü. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@