Ceren Özdemir katliamı sonrası sosyal medyayı ayaklandıran tehdit videosu

Türkiye 20 yaşındaki Ceren Özdemir’in katledilmesinin ardından sosyal medyada paylaşılan bir tehdit videosuyla bir şok daha yaşadı. Paylaşılan görüntülerde Mazlum Altun adlı şahsın bir kadını tehdit ettiği görüldü.

GÜNDEM 05.12.2019, 00:44 Sema Topbaş
Ceren Özdemir katliamı sonrası sosyal medyayı ayaklandıran tehdit videosu

Türkiye 20 yaşındaki Ceren Özdemir’in katledilmesinin ardından sosyal medyada paylaşılan bir tehdit videosuyla bir şok daha yaşadı. Paylaşılan görüntülerde Mazlum Altun adlı şahsın bir kadını tehdit ettiği görüldü. Henüz 20 yaşında olan ve evinin önünde bıçaklanarak öldürülen Ceren Özdemir’in ardından bu kez de bir kadının tehdit edildiği video sosyal medyayı çileden çıkarttı.

Açık Açık Tehdit Etti

Türkiye, Ordu’da evinin önünde göğsünden ve karnından bıçaklanarak öldürülen 20 yaşındaki Ceren’in yasını tutarken bu kez de sosyal medyada bir kadını tehdit ettiği anlaşılan Mazlum Altun isimli şahıs herkesi şok etti. İsmi paylaşımlarında geçen şahsın videoda küfürler savurarak ‘Sen bittin, kendini ölmüş bil’ gibi tehditler savurarak küfürler yağdırdığı görülüyor.

Sosyal Medya Ayağa Kalktı

Paylaşılan videoda Mazlum Altun adlı şahsın tehdit ettiği kadına ‘Sen benim gazabıdan kurtulamayacaksın’ diyerek gözdağı verdiği ve ‘Hani diyorlar ya Türkiye’de kadın cinayeti… Kadın var ya adama her şeyi, her pisliği yaptırır.’ Şeklinde ifadeler kullandığı da görülüyor. Gözü dönmüş şahsın paylaştığı video sonrasında binlerce sosyal medya kullanıcısının şahsın tutuklanması için çağrıda bulunduğu öğrenildi. Emniyetin ise söz konusu videoda yer alan şahsın yakalanması için harekete geçtiği belirtildi.

Tehdit Edilen Kişi Defalarca İntihara Kalkışmış

Öte yandan alınan bilgiler arasında şahsın tehdit ettiği kişinin 20 yaşında olduğu ve aldığı tehditler yüzünden defalarca intihara kalkıştığı iddia edildi. İntihar eden genç kadının 3 gün yoğun bakımda yattığı da iddialar arasında yerini aldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@