Çifte cinayetin zanlısı 6 ay sonra bir kişiyi yaraladı

İstanbul Arnavutköy'de kendi iş yerinde silahla vurularak yaralanan kişi, ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Saldırgan ise olay yerinden yaya olarak uzaklaştı. Polis ekipleri tarafından yapılan araştırma neticesinde saldırganın, 6 ay evvel eşi ve arkadaşını Arnavutköy'deki ormanlık alanda öldüren ve daha sonra kayıplara karışan İ.K. olduğu belirlendi.

GÜNDEM 14.07.2020, 00:04 14.07.2020, 14:11 Şener Koştu
Çifte cinayetin zanlısı 6 ay sonra bir kişiyi yaraladı

İstanbul Arnavutköy'deki Anadolu Mahallesi Beyder Sokak'ta bugün saat 15.30'da yaşanan olayda, Muhittin Çiçek iş yerinde çalışırken bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Silahlı saldırı esnasında her iki bacağına mermi isabet eden Çiçek'e iş yerindeki mesai arkadaşları yardım etti. 

Saldırgan Kaçtı

banner32
Çiçek'i iş yerinde her iki bacağından yaralayan saldırgan, olay yerinden kaçarak izini kaybettirmeyi başardı. Olayın ihbar edilmesinden sonra sağlık ve polis ekipleri olay yerine sevk edildi. İlk müdahalesi sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapılan Muhittin Çiçek, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Çifte Cinayet Zanlısı

Silahlı saldırıyla ilgili detaylı bir araştırma yapan polis ekipleri, saldırıyı düzenleyen saldırganın yaklaşık 6 ay evvel eşi A.Y. ile çocukluk arkadaşı Murat O.'yu ormanlık alanda öldürdükten sonra izini kaybettiren İ.Y. olduğu belirlendi. İ.Y.'nin yakalanması için polis ekipleri tarafından başlatılan geniş çaplı soruşturma sürüyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@