Çırağan Sarayı’nda skandal taciz!

Çırağan Sarayı’nda aşçı yardımcısı olarak çalışan kadın, otelin temizlik görevlisi tarafından asansörde tacize uğradı. 

GÜNDEM 29.06.2020, 15:59 29.06.2020, 22:00 Sinem Ramazanoğlu
Çırağan Sarayı’nda skandal taciz!

Çırağan Sarayı’nda aşçı yardımcısı olarak çalışan Tuğba H., otelde temizlik görevlisi olarak çalışan 53 yaşındaki Mahmut M., tarafından asansörde tacize uğradı. Tacize uğrayan genç kadın, 53 yaşındaki Mahmut M’den şikayetçi oldu. Hakkında taciz suçundan dava açılan 53 yaşındaki Mahmut M., genç kadını taciz etmediğini, vücuduna yanlışlıkla dokunduğunu söyledi. Otel görevlisi hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Genç kadın asansörde tacize uğradı 

Çırağan Sarayı’nda aşçı yardımcısı olarak çalışan genç kadının verdiği ifadede, otelde temizlik görevlisi olarak çalışan 53 yaşındaki Mahmut M., ile asansörde bulunduğu anda, Mahmut M’nin elindekiler düşüyormuş gibi yapıp göğüslerine dokunduğunu iddia etti. Yaşanan olay sonrası, asansörde çığlık attığını söyleyen genç kadın, bu anlarda da tacizin devam ettiğini belirtti.

"Vücuduna yanlışlıkla değdim"

Genç kadın, başına gelen olayı önce erkek arkadaşıyla paylaştı. Sevgilisinin, polise başvurmasını söylemesinin üzerine polise giden kadın, temizlik görevlisinden şikayetçi oldu. İfadesine başvurulan 53 yaşındaki Mahmut M., genç kadını taciz etmediğini ellerinin yanlışlıkla vücuduna değdiğini iddia etti.

5 yıla kadar hapsi isteniyor

Çırağan Sarayı’nda yaşanan skandal taciz sonrası, savcılık 53 yaşındaki Mahmut M.’nin elinde bulunan malzemeleri kullanarak genç kızı taciz ettiği gerekçesiyle iddianame düzenledi. Mahmut M.,  her ne kadar genç kadını taciz etmediğini, ellerinin yanlışlıkla vücuduna değdiğini iddia etse de, hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Dava önümüzdeki günlerde, günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@