Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından gönderilen kolonya ve maske paketinden çıkan mektup şaşırttı

Türkiye’de etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs salgını kapsamında 65 yaş ve üzeri olan vatandaşlara kolonya ve maske paketi gönderen Cumhurbaşkanı Erdoğan, paketin içinde bir de sürpriz bir mektup gönderdi.

GÜNDEM 08.04.2020, 15:39 08.04.2020, 15:44 Sema Topbaş
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından gönderilen kolonya ve maske paketinden çıkan mektup şaşırttı

Türkiye’de etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs salgını kapsamında 65 yaş ve üzeri olan vatandaşlara kolonya ve maske paketi gönderen Cumhurbaşkanı Erdoğan, paketin içinde bir de sürpriz bir mektup gönderdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektubunda, yaşanılan değişim ve dönüşüm sayesinde Türkiye’nin koronavirüs salgınına en hazırlıklı ülkelerden biri olduğuna değindi.

Kolonya ve Maske Paketinden Çıkan Sürpriz Mektup

banner32
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronavirüs salgını kapsamında sokağa çıkmalarına sınırlandırılma getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşlara kolonya ve maske yardımında bulundu. Erdoğan, vatandaşlara gönderdiği kolonya ve maske paketine bir de sürpriz bir mektup ekledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın salgınla ilgili oldukça önemli açıklamalarına yer verdiği mektupta Türkiye’nin dünya genelinde etkili olan pandemiye karşı en hazırlıklı ülke olduğuna dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sürpriz Mektubu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, maske ve kolonya paketine eklediği mektubunda, tüm dünya genelinde küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs’e karşı ülkece bir mücadele içerisinde olunduğunu ve devlet olarak gerekli olan tüm tedbirlerin alındığını yazdı. Milletin sağlığınız tehdit eden bu salgına karşı tüm imkanların seferber edildiğini belirten Erdoğan, Türkiye’nin son 18 yıl içerisinde temel hizmet alanlarında yaşadığı değişim ve dönüşüm sayesinde koronavirüs salgınına en hazırlıklı ülkelerden biri olduğunu belirtti. Ülkemizde bugün dünyanın en güçlü genel sağlık sigorta sisteminin hayata geçirilmiş olduğunu belirten Cumhurbaşkanı, en modern hastaneleri ile dünyanın örnek aldığı bir Türkiye’nin var olduğunu ifade etti. Bununla birlikte toplamda 165 bin doktor ve 205 bin hemşire olmak üzere 490 bin sağlık ve 360 bin destek personel ile oldukça büyük ve güçlü bir sağlık ordusuna sahip olunduğunu dile getiren Erdoğan, tam bir seferberlik anlayışıyla çalışmaların titizlikle devam ettiğini belirterek alınan bu önlemlerin başında en büyük görevin vatandaşlara düştüğünü aktaran Cumhurbaşkanı, tüm vatandaşlardan yetkililerin uyarılarını dikkate almalarını ve herkesin üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğini söz konusu mektupta kaleme aldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@