Cumhurbaşkan’ı Erdoğan’ın açıklama yapacağı salonda koronavirüse karşı önlem alındı

Cumhurbaşkan’ı Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşen toplantı sonrası yapılacak olan basın toplantısı için önlemler alındı.

Cumhurbaşkan’ı Erdoğan’ın açıklama yapacağı salonda koronavirüse karşı önlem alındı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında Çankaya Köşkü'nde yapılan Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı'nın ardından gerçekleşecek olan basın toplantısında koltuklar arasında birer koltuk boşluk bırakılarak koronavirüse karşı önlemler alındı.

Tüm dünyaya etkisi altına alan koronavirüsün ülkemize de sıçramasının ardından toplam vaka sayısının 98’e yükselmesiyle beraber bir kişinin hayatını kaybetmesi sonucunda, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Çankaya Köşkü'nde Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı düzenlendi.

Koronavirüse karşı tüm önlemler alındı

Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı sonrası önemli açıklamalar yapacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın basın ile bir araya geleceği salonda koronavirüse karşı önlemler alındı. Koltuklar arasında birer boşluk bırakılırak, koltuklara oturacak olan kişilerin isimleri yazıldı. Aralarda kalan boş koltuklara ise, "LÜTFEN SAĞLIĞINIZ İÇİN BU KOLTUĞU BOŞ BIRAKINIZ. MESAFEYİ KORUYUNUZ" yazılı kartlar asıldı.

Termal kameralar toplantıda ki yerini aldı

Aynı zamanda ilk defa TBMM’de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte görülen termal kameraları görevliler bugün gerçekleşen toplantıda da yerini aldı. Görevliler, Erdoğan’ın yanında bulunan kişilerin vücut sıcaklığını ölçerek tehlike arz edip etmediğini tespit ediyor.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@