Devlet Hastanesi'ndeki patlamada yaralılar var

Mersin'in Tarsus ilçesindeki Devlet Hastanesi'nde bakım ve onarım esnasında meydana gelen patlamada 5 işçi ağır yaralandı. İşçilerden 2'sinin sağlık durumunun ciddi olduğu bildirildi.

Devlet Hastanesi'ndeki patlamada yaralılar var

Mersin’e bağlı Tarsus ilçesindeki Devlet Hastanesi’nin ısıtma ve soğutma ünitesine bakım ve onarım yapılırken meydana gelen patlamada 2’si ağır olmak üzere 5 kişinin yaralandığı bildirildi.

Patlamadan Sonra Yangın Çıktı

Tarsus Devlet Hastanesi’nin ana binasında bulunan kazan dairesindeki ısıtma ve soğutma sistemine yetkili işçiler tarafından bakım ve onarım yapıldığı esnada henüz tespit edilemeyen bir nedenden dolayı meydana gelen patlama sonrasında yangın çıktı. Devlet Hastanesi’ne patlamadan sonra çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

İşçiler Tedavi Altına Alındı

Patlama esnasında yaralanan 5 işçi Devlet Hastanesi’nin acil servisine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralanan işçilerden 2’sinin sağlık durumunun ağır olduğu ve hayati tehlikelerinin bulunduğu öğrenildi. Patlama sonrasında polis ekipleri tarafından hastane çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Patlama sonrası çıkan yangın ise itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@