Ece Üner’den yankı uyandıran Pınar Gültekin isyanı

Zaman zaman açıklamaları ve çıkışlarıyla gündeme gelen Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner, bugün Muğla’da ormanlık bir alanda cansız bedenine ulaşılan Pınar Gültekin’in eski sevgilisi tarafından vahşice katledilmesine isyan etti.

GÜNDEM 21.07.2020, 21:52 Sema Topbaş
Ece Üner’den yankı uyandıran Pınar Gültekin isyanı

Zaman zaman açıklamaları ve çıkışlarıyla gündeme gelen Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner, bugün Muğla’da ormanlık bir alanda cansız bedenine ulaşılan Pınar Gültekin’in eski sevgilisi tarafından vahşice katledilmesine isyan etti. Pınar Gültekin olayından yola çıkarak kadın cinayetlerine değinen başarılı spiker, ‘Acı çekiyoruz ve kimse duymuyor’ sözleriyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ana Haber Bülteni’nde Tepkisini Haykırdı

Show TV’nin deneyimli spikeri Ece Üner, Türkiye’nin ciğerini yakan Pınar Gültekin cinayeti ile ilgili isyanını Ana Haber Bülteni’nde haykırdı. Eski sevgilisi tarafından vahşice katledilen genç kızın ölümüne isyan eden ve bu olay üzerinden kanayan yaramız olan kadın cinayetlerine bir kez daha tepki gösteren Üner, kullandığı cümlelerle sosyal medyada yankı uyandırdı ve herkesin sesi oldu.

‘Artık Duyun Bizi’

Yaşananlara tepkisini açıklamalarıyla gösteren Ece Üner, ‘Acı çekiyoruz ve kimse duymuyor. Cehennem acı çektiğin değil acı çektiğini kimsenin duymadığı yerdir derler. Cehennemdeyiz* Artık duyun bizi’ sözleriyle herkesin çığlığı oldu. 

banner32
Ece Üner

Kadın Cinayetlerine Parmak Bastı

Bugün kendisinin doğum günü olduğunu ancak sevinemediğini söyleyen ünlü spiker Üner, tam aksine bugün acı çektiğini ifade etti. Türkiye’nin bütün kadınlarının birbirine görünmez sicimlerle bağlı olduğunu, biri zulme uğradığında diğerinin de çaresizlik hissettiğini söyleyerek, ‘Çünkü insan ancak başka insan aracılığıyla insan oluyor’ cümlelerine yer verdi.

Pınar Gültekin

Sosyal Medya Bu Sözleri Konuştu

Kadınların gördüğü şiddeti ve kadın cinayetlerini bir kez daha herkesin çığlığı olan açıklamalarla dile getiren Ece Üner’in ‘Artık duyun bizi’ cümleleri sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@