Eşinden boşanan kadını abisi dövdükten sonra ayağından vurdu

Samsun'a bağlı Canik ilçesinde yaşanan olayda eşinden boşanan 19 yaşındaki bir kadını, abisi dövdükten sonra tabancayla ayağından vurdu.

GÜNDEM 03.07.2020, 19:15 Şener Koştu
Eşinden boşanan kadını abisi dövdükten sonra ayağından vurdu

Samsun'un Canik ilçesinde 19 yaşındaki bir kadın, eşinden ayrılma kararı alarak boşandı. Ancak bu olaya tepki gösteren kadının abisi, kardeşini ilk önce dövdü, daha sonrada ayak bileğinden tabancayla vurarak yaraladı. Hastanede tedavi altına alınan genç kadının tedavisinin sürdüğü, kardeşini vuran abinin ise polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi. 

Komşusuna Sığındı

banner32
Samsun'da eşinden boşanan 19 yaşındaki Z.Ç., dün akşam saat 20.00 civarında yeni evine götürmek üzere eşyalarını almak için ailesinin yaşadığı eve gitti. Ancak eşinden boşanmasına tepki gösteren 22 yaşındaki abisi M.A.Ç., kardeşini dövdükten sonra topuğundan vurarak yaraladı. Genç kadın, canını kurtarmak için komşusunun evine sığındı. 

İlk Önce Tartıştı

Genç kadın ile abisi arasında ilk önce tartışma yaşandı. Kardeşinin, eşinden boşanmasını hazmedemeyen abi, tartışma esnasında kardeşini dövmeye başladı. Daha sonra kardeşini bodrum kata götüren abi, tabancayla kardeşini ayak bileğinden vurarak yaraladı. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Z.Ç., tedavi altına alındı. Olaydan sonra bodrum kata saklanan abi M.A.Ç ise polis tarafından kardeşini yaraladığı tabancasıyla birlikte gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen M.A.Ç.'nin tutuklandığı öğrenildi.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@