Eşini kızının gözü önünde acımadan öldürdü

Yaşamını Çanakkale'nin merkeze bağlı köylerinden Kurşunlu köyünde sürdüren 44 yaşındaki Fatma K., eşinden boşanmak istediği için eşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

GÜNDEM 18.05.2020, 18:36 Şener Koştu
Eşini kızının gözü önünde acımadan öldürdü

Fatma K. isimli vatandaş gece vardiyasından çıktığı zaman yolu boşanmak istediği eşi Aydın K. tarafından kesildi. Aydın K., yanında kızı olduğu halde kendisinden boşanmak isteyen eşini bıçaklayarak acımadan öldürdü. Annesinin kanlar içerisinde yere yığıldığını gören kız, korku ve paniğe kapılarak anneannesine doğru koştu. Cinayet zanlısı Aydın K. ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Sokakta Bekledi

banner32
Kurşunlu köyünde yaşanan olayda iki çocuk annesi Fatma K., 19 yaşında olan kızıyla beraber fabrikada çalışıyordu. Gece vardiyasından kızıyla birlikte çıkan Fatma K., servis aracına binerek annesinin Kurşunlu köyünde bulunan evine geldi. Fatma K.'nın yolu annesinin bulunduğu evin sokağında kendisini bekleyen boşanmak istediği eşi Aydın K. tarafından kesildi. Eşiyle kızının önünde tartışmaya başlayan Aydın K., belinden çıkardığı bıçakla Fatma K.'ya saldırmaya başladı. Kızı, bu saldırya engel olmak istese de başaramayınca korku ve panik içerisinde anneannesine koştu. Aydın K. ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı. 

Kalbinden Bıçaklamış

Olay, çevredekiler ve talihsiz kadının kızı tarafından jandarma ve sağlık ekiplerine ihbar edildi. Kalbinden ve karnından aldığı bıçak darbeleriyle yaralanan Fatma K.'ya ilk müdahale sağlık ekipleri tarafından yapıldıktan sonra Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Ancak doktorların tüm müdahalesine rağmen talihsiz kadın yaşamını kaybetti. Talihsiz kadının cenazesi otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Cinayet zanlısı Aydın K.'yı yakalamak için harekete geçen jandarma ekipleri, cinayet zanlısını suç aleti bıçakla birlikte kısa süre içerisinde yakalayarak göz altına aldı. İfadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edilen Aydın K., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Cinayet zanlısı Aydın K.'nın 2 aydan beri eşinden ayrı olarak Çanakkle merkezde yaşadığı bildirildi.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@