Eve giren davulcunun tecavüzüne uğrayan 15 yaşındaki kızın annesi isyan etti!

Adana’da eve giren davulcu tarafından tecavüze uğradıktan sonra kaçırılan 15 yaşındaki kızın annesi isyan etti. 

GÜNDEM 06.06.2020, 12:19 06.06.2020, 12:26 Sema Topbaş
Eve giren davulcunun tecavüzüne uğrayan 15 yaşındaki kızın annesi isyan etti!

Adana’da eve giren davulcu tarafından tecavüze uğradıktan sonra kaçırılan 15 yaşındaki kızın annesi isyan etti. Henüz 15 yaşında olan kızının başına gelenleri anlatırken gözyaşlarına boğulan anne, kızının tehdit edildiğini söyleyerek tutuklu bulunan zanlının idam edilmesi için çağrı yaptı.

Eve Giren Davulcu 15 Yaşındaki Kıza Tecavüz Etti 

Olay, Adana’nın Kozan ilçesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, 43 yaşındaki Taki S. Ve 32 yaşındaki Kader S.’nin 7 çocuğundan biri olan 15 yaşındaki kız çocukları eve giren davulcu tarafından tecavüze uğradı. Anne Kader S.’nin ciğerlerinden rahatsızlığı bulunan büyük oğlunun hastanede yatmasından dolayı yanında refakatçi olarak kaldığı, bu nedenle 15 yaşındaki S.S’nin evde kardeşlerine baktığı öğrenildi. Evde kimsenin olmadığı bir gün eve gelen 37 yaşındaki davulcu Ziya A.’nın 15 yaşında olan kıza tecavüz ettiği öğrenildi.

Davulcu Kız Çocuğunu Kaçırdı

Davulcu Ziya A.’nın anne ve babasını öldürmekle tehdit ettiği 15 yaşındaki S.S’nin korktuğu için olayı kimseye söyleyemediği öğrenilirken aradan geçen birkaç gün sonra tekrar eve geldiği ve bu sefer S.S’yi kaçırdığı belirtildi. Kızlarının kaçırılması üzerine aile polise giderek şikayette bulundu. Ailenin şikayeti üzerine çalışma başlatan polis ekipleri S.S’yi Osmaniye’de buldu. Polis tarafından bir yurda yerleştirilen 15 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden ve kaçırarak alıkoyan davulcu Ziya A. ise gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.

Adana ve Tecavüz

Anneden İdam Çağrısı

Kızının başına gelen olayları gözyaşları içinde anlatan anne Kader S., yaşadıkları olaylar sonrasında ailesinin dağıldığını söyledi. 15 yaşındaki kızı S.S’nin davulcu tarafından tecavüze uğradığını ve kaçırıldığını söyleyen anne, kızının polis tarafından bulunduğunu fakat şimdi yurtta kaldığını belirtti. Kızına bunu yapan ve şimdi cezaevinde olan Ziya A.’nın asılması için çağrı yapan anne, olayı ilk öğrendiğinde kendini öldürmek istediğini söyledi.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@