Firari FETÖ’cü ‘Allah ocaklarına korona ateşi saldı’ diyerek Türkiye’yi hedef aldı

FETÖ firarisi olan Emre Uslu, dünya geneline göre koronavirüse daha hazırlıklı ve tedbirli olan Türkiye hakkında kullandığı haince sözlerle büyük tepki geçti. 

Firari FETÖ’cü ‘Allah ocaklarına korona ateşi saldı’ diyerek Türkiye’yi hedef aldı

FETÖ firarisi olan Emre Uslu, dünya geneline göre koronavirüse daha hazırlıklı ve tedbirli olan Türkiye hakkında kullandığı haince sözlerle büyük tepki geçti.  Küresel salgın haline gelen koronavirüs salgınından etkilenen Türkiye’ye yönelik ‘Allah ocaklarına korona ateşi saldı sözlerini kullanan hain FETÖ’cü Emre Uslu, özellikle sosyal medya kullanıcılarının tepkisini topladı.

Firari FETÖCÜ’den Küstah Sözler

Çin Vuhan kentinde başlayan ve dünyanın dört bir yanında etkisini gösteren yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadele eden Türkiye, tüm dünya genelinde virüse karşı aldığı erken tedbirler ve virüsün ülkeye olabildiğince geç gelmesi için yapılan titiz çalışmalarla büyük bir başarı ortaya koyarken firari FETÖ’cü Emre Uslu, Türkiye’ye yönelik kullandığı küstahça sözlerle herkesi öfkelendirdi. 

‘Allah Ocaklarına Korona Ateşi Saldı’

Çin’den tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs salgını toplamda 130 ülkede hızla yayıldı. Küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs salgını 11 Mart tarihinde Türkiye’de de etkisini göstermeye başladı. Virüs salgınının Türkiye’de de etkisini gösteremeye başlamasıyla Fetullahçı Terör Örgütü mensuplar sosyal medya hesapları üzerinden dünya geneline yayılan bu salgın yalnızca Türkiye’de etkili oluyormuş gibi bir algı ortamı kurma çalışmalarına başladı. FETÖ firarisi Emre Uslu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ‘Allah ocaklarına korona ateşi saldı’ diyerek herkes öfkelendirdi. Firari Emre Uslu bu gönderiyi paylaşırken yeni tip koronavirüsün birçok FETÖ firarisinin bulunduğu ABD ve Avrupa’da da etkisini gösterdiğini es geçti. 


 

Yorumlar (2)
Ado 3 hafta önce
Demek sen aynı ocaktan değilsin firari hangi ocaktan olduğun belli oldu sen gebereceksin çırpmadan
Emo 2 hafta önce
Kendi bulundukları yerlerde de binlerce ölü var. Beyinsiz pislikler. Sizin ölümünüz daha acı olacak. Can bile veremeyeceksiniz!!!!!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@