Gayri meşru hamile kaldı diye ablasını 13 yerinden bıçaklayıp boğazını keserek öldürdü

Antalya’da bir genç, gayri meşru hamile kaldı diye ablasını önce 13 yerinden bıçakladı daha sonra da boğazından keserek canice öldürdü.

GÜNDEM 13.01.2020, 14:49 Sema Topbaş
Gayri meşru hamile kaldı diye ablasını 13 yerinden bıçaklayıp boğazını keserek öldürdü

Antalya’da bir genç, gayri meşru hamile kaldı diye ablasını önce 13 yerinden bıçakladı daha sonra da boğazından keserek canice öldürdü. Antalya’da bir genç, gayri meşru hamile kalan ablasıyla kavga etti ve daha sonra da onu 1 yerinden bıçaklayıp boğazını keserek öldürdü. Yaptığına pişman olduktan sonra da intihara kalkıştı.

Psikolojik Tedavi Gördü

banner32
Antalya’da yaşayan Mustafa Çiko, eşinden ayrılmasının ardından velayetini aldığı çocukları Kader Kübra ve oğlu Asilhan ile birlikte yaşamaya başladı. Yaklaşık 2 yıl önce psikolojik sorunlar yaşayan kızı Kader Kübra’yı ise tedavi olması için Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne götürdü. Burada tedavi olan Kader Kübra, daha sonra ise yeniden babasının yanına döndü. Geçtiğimiz yıl ise Kader Kübra, evi terk etti ve İstanbul’a kaçtı.

Ablasını Canice Öldürdü

İstanbul’da gayri meşru hamile kalan Kader Kübra’yı ise babası kabul istemedi. Ancak 13 Ağustos’ta yeniden eve dönen Kader Kübra ile kardeşi arasında tartışma yaşanmaya başladı. Bir süre sonra kavgaya dönen tartışmada Asilhan Çiko, eline geçirdiği bıçak ile ablasını 13 yerinden bıçakladı ve boğazını keserek öldürdü. Olay sonrasında ise bileklerini keserek intihara kalkıştı ancak başarılı olamadı. Daha sonra ise kendisini asmak istese de ip koptu ve hayatta kaldı. Daha sonra ise polisler tarafından gözaltına alındı ve tutuklanarak cezaevine yollandı.

Müebbet Hapsi İsteniyor

Müebbet hapsi istenen Asilha Çiko’nun davası Antalya 6. Ağır Ceza Mahkemesi’nde önümüzdeki günlerde görülecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@