Genç kadın kendisini terk etmek isteyen nişanlısının boğazını kesti

Eskişehir'de yaşanan korkunç olayda genç bir kadın, kendisini terk etmek isteyen nişanlısını kent içerisindeki ormanlık alana götürdükten sonra önce bıçakladı, sonrada boğazını keserek öldürdü.

Genç kadın kendisini terk etmek isteyen nişanlısının boğazını kesti

Eskişehir’de nişanlısının kendisini terk edeceğini iddia eden genç kadın, nişanlısını önce ormanlık alana götürdü, daha sonrada boğazını keserek öldürdü. Kokunç olay, Eskişehir’in Aşağıçağlan Mahallesi’nde bulunan kent ormanı içerisinde yaşandı. Kent ormanı içerisinde bir erkek cesedi olduğuna yönelik ihbar alan jandarma ekipleri, hiç vakit kaybetmeden olay mahalline intikal ederek incelemelerde bulundu. Güvenlik kameralarından yapılan incelemeler sonucunda ise 28 yaşındaki Emrah Öztürk ile 22 yaşındaki nişanlısı Zehra Ö.’nün öğlen saatlerinde kent ormanına geldikleri, ancak Zehra Ö.’nün yaklaşık yarım saat sonra ormandan tek başına ayrıldığı belirlendi.

Antalya’ya Kaçıyordu   

Emrah Öztürk’ten haber alamayan ailesi, Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne müracaat ederek kayıp ihbarında bulundu. Buradan yola çıkan emniyet ekipleri, 28 yaşındaki gencin nişanlısı Zehra Ö.’nün bilgilerine ulaştı. Cep telefonuna gelen aramaları yanıtlamayan Zehra Ö., cinayeti işledikten bir gün sonra Antalya otobüsüne binerken polis ve jandarma ekiplerinin düzenlediği ortak bir operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Cinayeti İtiraf Etti

Zehra Ö., emniyete götürülerek sorguya alındı. Sorgu esnasında nişanlısı Emrah Öztürk’ü öldürdüğünü itiraf eden Zehra Ö., cinayete gerekçe olarak nişanlısıyla yaşadığı problemleri ve nişanlısının kendisini terk edeceğini gösterdi.

Boğazını Keserek Öldürmüş

Cinayet mahallinde incelemelerde bulunan Olay Yeri İnceleme Timleri (OYİT), yaşamını yitiren Emrah Öztürk’ün karnında 8 tane 2 santimetre çapında bıçak yarası tespit ederken, gencin boğazının kesilerek öldürüldüğü bildirildi. Emrah Öztürk’ün cenazesi otopsi yapılmak üzere Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Yorumlar (0)