Genç Kızı Taciz Eden O Sapık Gözaltına Alındı

Ataşehir'de adres sormak bahanesiyle genç kızın yanına aracıyla yaklaşan Cihan A., genç kıza cinsel organını gösterdikten sonra olay yerinden uzaklaştı.

GÜNDEM 08.12.2019, 23:59 09.12.2019, 00:58 Şener Koştu
Genç Kızı Taciz Eden O Sapık Gözaltına Alındı

Adres sormak bahanesiyle yolda yürüyen genç bir kızın yanına arabayla yanaşan sapık, genç kıza cinsel organını gösterdikten sonra kaçtı.

Adres Bahane

Bugün öğlen saatlerinde Ataşehir’de yaşanan olayda aracıyla genç bir kızın yanına adres sormak bahanesiyle yanaşan 26 yaşındaki Cihan A., araç içerisinden cinsel organını genç kıza gösterdikten sonra kaçtı. Cihan A., polis ekipleri tarafından kısa süre içerisinde yakalanarak gözaltına alındı.  

Cep Telefonuyla Kaydetti

Taciz olayını gerçekleştirirken taciz ettiği genç kızın cep telefonu kamerasıyla her şeyi kaydettiğini anlayan sapık, bir anda aracıyla kayıplara karışsa da polis tarafından yürütülen kısa süreli çalışma sonrasında yakalanarak gözaltına alınıp emniyete götürüldü. Tacize uğrayan genç kızın kız kardeşi, taciz olayının görüntülerini sosyal medyada paylaştı. Bunun üzerine harekete geçen emniyet ekipleri, ilk önce aracıyla kaçan sapığın plakasını KGYS kameralarından tespit etti. Daha sonrada aracın izini sürerek sapığı ikamet ettiği evde akşam saatlerinde gözaltına alarak hakkında yasal işlem başlattı. Sapığın, emniyetteki işlemlerinin sürdüğü ve yarın adliyeye sevk edileceği öğrenildi.  

İlk İfadesi Ortaya Çıktı

26 yaşında olan sapığın Ataşehir’de bir cep telefonu bayisinde çalıştığı öğrenildi. Sapığın polise verdiği ilk ifadesinde “Aracı kullanan kişi bendim. Gençk kıza, taciz amacıyla yaklaşmadım. Olaydan kısa süre önce tuvalete gitmiştim. Fermuarımı açık unutmuşum. Adres sorduğum esnada da fermuarımı açık unuttuğumu fark ettim.” diyerek kendisini savunduğu öğrenildi.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@