Giresun’da kaybolan 7 yaşındaki İkranur’dan kahreden haber! Dere yatağında cansız bedeni bulundu

Giresun’un Bulancak ilçesinde 4 gündür kayıp olan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin cansız bedeni bulundu.

GÜNDEM 30.06.2020, 14:58 Sinem Ramazanoğlu
Giresun’da kaybolan 7 yaşındaki İkranur’dan kahreden haber! Dere yatağında cansız bedeni bulundu

Giresun’un Bulancak ilçesinde 27 Haziran tarihinden beri kayıp olan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin cansız bedeni evinin 1 kilometre uzağındaki dere yatağında bulundu.

Cansız bedeni bulundu

27 Haziran Cumartesi günü, Giresun’un Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde ortada kaybolan 7 yaşındaki İkranur Tirsi her yerde aranıyordu.  Arama çalışmalarının dördüncü gününde İkranur’dan kahreden haber geldi.  Yapılan aramalar sonucunda, küçük kızın cansız bedenine ulaşıldı. İkranur’un cansız bedeni evlerinin 1 kilometre uzağında bulunan dere yatağında bulundu.

Arama çalışmalarının 4'ncü gününde bulundu

27 Haziran tarihinden beri kayıp olan İkranur Tirsi'nin bulunması için başlatılan arama çalışmalarına, Jandarma Özel Harekat, UMKE, AKUT, AFAD, Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri ve destek amaçlı Samsun ve Trabzon'dan gelen AFAD ekipleri bulunurken, toplamda 106 hektar alanda tarama yapılmıştı. Yapılan aramalar sonucu küçük kıza ait herhangi bir iz ve bulguya rastlanmamıştı. Arama çalışmalarının dördüncü gününde, dere kenarında arama çalışmaları devam ederken, küçük İkranur’un cansız bedenine ulaşıldı. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@