Hasta nakil aracıyla terör estirirdi! silahla çocuklu aileye saldırdı

Bursa’da Mustafa Kemal ilçesinde, akılalmaz bir şekilde yol kesme olayı yaşandı. Yolu kesilerek magandalar tarafından sıkıştırılmaya çalışılan araç el hareketleri ve tacizle otomobil içindeki olan şahısların canlarını tehlikeye attı.

GÜNDEM 23.07.2020, 22:43 Kübra Ercanaslan
Hasta nakil aracıyla terör estirirdi! silahla çocuklu aileye saldırdı

Bursa’da Mustafa Kemal ilçesinde, akılalmaz bir şekilde yol kesme olayı yaşandı. Yolu kesilerek magandalar tarafından sıkıştırılmaya çalışılan araç el hareketleri ve tacizle otomobil içindeki olan şahısların canlarını tehlikeye attı. Bursa’da Mustafa Kemal ilçesinde, akılalmaz bir şekilde yol kesme olayı yaşandı. Aralarında anlaşmazlık yaşadığı iki kişi çıkan tartışmanın ardından 16 SH 411 plakalı araç ile karşı tarafın yolunu kesmeye çalıştı. Yolu kesilerek magandalar tarafından sıkıştırılmaya çalışılan araç el hareketleri ve tacizle otomobil içindeki olan şahısların canlarını tehlikeye attı.

Araç içindeki şahıslara sıkıştırarak canlarını tehlikeye attı

Aralarında anlaşmazlık yaşadığı iki kişiyle tartışma çıkınca otomobil içindeki kişileri el hareketleri ve tacizlerle birlikte rahatsız eden magandalar, yaşanılan tartışmanın ardından araç içindeki kişileri sıkıştırmaya başlayarak önü kesti. Hisaraltı Mahallesi’nden Mustafa Kemal Paşa’ya doğru iki araç arasında yaşanılan kovalamacada olaylar saniye saniye kaydedildi.

banner32
Bursada Saldırı

Araç İçinde Çocuk Da Vardı

Aralarında anlaşmazlık ve tartışma yaşadığı iki kişiyle otomobil içindeki kişileri el hareketleri ve tacizlerle birlikte rahatsız eden magandalar, araç içindeki kişileri sıkıştırıp tartışma yaşarken olayda küçük bir çocuğun da araç içinde olması gözlerden kaçmadı.

Olay Kolluk Kuvvetlerine Taşındı

Yaşanılan olay sonrasında tarafların birbirinden şikayetçi olması üzerine kolluk kuvvetleri tarafından iki tarafında ifadeleri alınarak taraflar arasındaki yaşanılan durum yargıya taşındı.
 

Yorumlar (1)
Seko 2 hafta önce
Ceza yok serbest

Gelişmelerden Haberdar Olun

@