Henüz 4 Yaşındaydı minik Leyla’nın annesi hakime yürek yakan sözlerle seslenerek salonu terk etti

Henüz 4 yaşında olan ve kaybolmasının üzerinden 18 gün geçtikten sonra cansız bedenine ulaşılan Leyla Aydemir cinayetinde dava devam ederken minik kızın annesinin sözleri davaya damga vurdu.

GÜNDEM 21.02.2020, 11:24 21.02.2020, 11:27 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Henüz 4 Yaşındaydı minik Leyla’nın annesi hakime yürek yakan sözlerle seslenerek salonu terk etti

Henüz 4 yaşında olan ve kaybolmasının üzerinden 18 gün geçtikten sonra cansız bedenine ulaşılan Leyla Aydemir cinayetinde dava devam ederken minik kızın annesinin sözleri davaya damga vurdu. Kızının mahkemesinde, mahkeme başkanına ‘Önce Allah’a sonra size güveniyorum. Farz edin ki Leyla sizin kızınız.’ dedikten sonra salonu terk eden anne Şükran Aydemir, yürek sızlattı.

Anne Şükran Aydemir Bundan Sonraki Duruşmalara Katılmayacak

Ağrı’da Ramazan Bayramı’nda ortadan kaybolan ve 18 gün sonra cansız bedenine ulaşılan 4 yaşındaki Leyla Aydemir cinayetiyle ilgili dava devam ederken bugün görülen duruşmada anne Şükran Aydemir’in mahkeme başkanına söylediği sözler yürek dağladı. Mahkeme başkanına önce Allah’ın sonra da sizin adaletinize güveniyorum diyen anne Şükran Aydemir, ‘Farz edin ki Leyla sizin kızınız’ diyerek salonu terk etti. Acılı annenin bundan sonraki duruşmalara katılmayacağını açıkladığı öğrenildi.

Leyla Aydemir Cinayetiyle İlgili Duruşma Devam Ediyor

15 Haziran 2018 tarihinde Ağrı’da bayram sebebiyle dedesinin köyüne ziyarete giden ve ortadan kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir günlerce aranmış ve 18 günün sonunda minik kızın cansız bedenine ulaşılmıştı. Minik kızın cinayetiyle ilgili 1’i tutuklu bulunan 7 sanığın duruşması devam ederken duruşmanın ikincisine başlandığı belirtildi. Ağrı 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde ikinci defa hakim karşısına çıkan 7 sanıktan tutukluluğu devam eden amca Yusuf Aydemir’in duruşmaya SEGBİS aracılığıyla katılacağı öğrenildi. Öte yandan baba Nihat Aydemir’in amcasının oğlu olan 28 yaşındaki Mehmet Ali Aydemir, Leyla Aydemir cinayetiyle ilgili ‘Kasten adam öldürme’ suçundan tutuklanmış ve 17 ay sonra serbest bırakılmıştı.

Yorumlar (0)