İki gündür kayıptı! Uçurumda cesedi bulundu

Mersin'e bağlı Erdemli ilçesinde iki günden beri kayıp olan ve her yerde aranan kişinin otomobiliyle 200 metrelik uçuruma yuvarlandığı tespit edildi.

GÜNDEM 20.06.2020, 09:22 Şener Koştu
İki gündür kayıptı! Uçurumda cesedi bulundu

Erdemli ilçesinin Çamlı Mahallesi'nde yaşayan Hasan Ersin adlı vatandaş, 2 gün evvel evden ayrıldı ve bir daha geri gelmedi. Hasan Ersin'den haber alamayan ailesi, jandarmaya kayıp ihbarında bulundu. Hasan Ersin'in bulunması için jandarma ekiplerinin başlattığı geniş çaplı aramada termal kameralı dronelarda kullanıldı. Bir caminin güvenlik kamerasını inceleyen jandarma ekipleri, Hasan Ersin'e ait aracın son olarak Kösbucağı Mahallesi'nden geçtiğini belirledi.

Otomobiliyle Uçuruma Yuvarlanmış

banner32
Yürütülen arama çalışmaları sonrasında Hasan Ersin'e ait aracın, 200 metre derinliğindeki uçuruma yuvarlandığı belirlendi. AFAD ve itfaiye ekipleri, ip yardımıyla aracın yanına indiği zaman Hasan Ersin'in yaşamını yitirdiğini tespit etti. 5 saatlik bir çalışmanın ardından uçurumdan çıkarılan Hasan Ersin'in cesedi otopsi yapılmak üzere Erdemli Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Ersin'in cesedi uçurumdan çıkarılırken olay yerindeki yakınları sinir krizi geçirdi. 

  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@